Cast S.A.

Producent folii stretch . W ofercie folia stretch ręczna, maszynowa, mini, wstępnie rozciągnięta folia Stretch Metaline, folia nano-kompozytowa Metaline NCN

 
Dane kontaktowe:
ul. Ciernie 18 B
Polska, 58-160 Świebodzice

Opis działalności

Firma CAST działa na rynku od 1999 roku. Od tego czasu zdołaliśmy wypracować status liczącego się dystrybutora i producenta folii stretch.

Naszą folię wyróżnia bardzo wysoki poziom innowacyjności produktowej oraz jakość produkcji, zapewniający ciągłe obniżanie kosztów pakowania towarów u klientów.

Dzięki doskonałej jakości naszych produktów udało nam się podjąć współpracę z wieloma firmami w Polsce, jak i w całej Europie m.in. Niemcy, Czechy, Belgia czy Anglia.

W sprzedaży posiadamy folie ręczne oraz maszynowe oparte o własne receptury. Na szczególną uwagę zasługuje uruchomienie produkcji folii stretch wstępnie rozciągniętej METALINE jest to produkt innowacyjny w skali światowej. Ponadto jako pierwsi w kraju uruchomiliśmy produkcje folii bez tubowej.
Posiadamy certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN – EN ISO 9001 w zakresie produkcji opakowań foliowych.

Z powodzeniem rozwijamy się również jako producent na rynku foli rolniczych (ULTRAX i E-TRAX) oraz na rynku odzieży ochronnej barierowej - certyfikowanej.