Christos Stefanopoulos

Producent opakowań foliowych BOPP, OPP, PP


Dane kontaktowe:

ul. Lorscher Str. 8
Niemcy, 69469 WeinheimFirma NeoFol jest producentem opakowań foliowych wykonanych z polipropylenów typu BOPP, OPP, PP. Nasze produkty głównie przeznaczone są do pakowania: kawy, herbaty, przypraw, różnego rodzaju suszu, owoców, warzyw i nie tylko...
W przeciwieństwie do zwykłych torebek foliowych, nasze są wytrzymałe na oleje eteryczne, a także kwasy. Torebki BOPP,OPP,PP są wysokoprzezroczyste, w związku z tym oferują Państwu ponadto ekskluzywną i świetną prezentacje produktu, oraz trwałą świeżość. Nasze torebki dodadzą Państwa produktom całkowicie nowego wyglądu i stylu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi produktami:

-torebki klockowe
-torebki o dnie krzyżowym
-torebki z zakładkami bocznymi
-torebki płaskie
-woreczki z zamknięciem strunowym
-torebki z taśmą klejącą na klapce
-torebki PET/PE, PE/AL/PET, Pap/AL/PE i nie tylko...
-torebki typu DOYPACK

Niewątpliwie naszym atutem jest możliwość realizacji małych zamówień co u konkurencji bywa niemożliwe, lub obarczone jest wysokimi cenami. Kwestia ceny jest zawsze ustalana indywidualnie z każdym klientem i dotyczy konkretnego wyrobu co pozwala na elastyczne dostosowanie się do określonych potrzeb.

Dużym wkładem w rozwoju firmy jest bardzo dobra znajomość rynku opakowań foliowych i rzetelne doradztwo w sprawie doboru opakowań do produktu.

Staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni i odwiedzali Nas ponownie. Zapraszamy na Naszą stronę internetową.

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Inne