Ciech S.A.

Soda kalcynowana, sól, nawozy fosforowe, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe, pianki i surowce do produkcji pianek i inne produkty chemiczne


Dane kontaktowe:

ul. Powązkowska 46/50
Polska, 01-728 WarszawaOd ponad 60 lat Ciech zajmuje ważną pozycję w pejzażu gospodarczym Polski, a jego potencjał wiodącego eksportera chemikaliów był zawsze doceniany w Europie. Pod koniec ubiegłego wieku Ciech stworzył silną produkcyjną grupę kapitałową.

Obecnie Grupa Chemiczna Ciech jest największą firmą chemiczną w Polsce. W Europie jesteśmy drugim pod względem wielkości producentem sody kalcynowanej. W skład Grupy Chemicznej Ciech wchodzi ponad 30 firm, z czego podstawę stanowi osiem spółek produkcyjnych. Z rocznymi przychodami na poziomie ok. 3,5 mld zł Grupa Chemiczna Ciech znajduje się w pierwszej setce największych polskich przedsiębiorstw.

Oprócz sody kalcynowanej, głównymi produktami Grupy Chemicznej Ciech są: sól, nawozy fosforowe, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe, pianki i surowce do produkcji pianek i inne produkty chemiczne, mające zastosowanie w przemysłach szklarskim, meblowym, budownictwie i rolnictwie.