Cold Jet Sp. z o.o.

Cold Jet to światowy lider w technologii czyszczenia suchym lodem i produkcji suchego lodu, opracowujący niezawodne systemy czyszczenia, które znajdują zastosowanie w każdej branży

Cold Jet Sp. z o.o.

Cold Jet Sp. z o.o.

ul. Łukowska 12
64-600 Oborniki
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma Cold Jet, z główną siedzibą w Ohio USA oraz biurami w Europie (w tym w Polsce) i Azji  to światowy ekspert w dziedzinie rozwiązań do ekologicznie zrównoważonego czyszczenia suchym lodem, przygotowania powierzchni i chłodzenia w transporcie. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w tej technologii, firma Cold Jet oferuje rozwiązania z zastosowaniem suchego lodu dla wielu branż przemysłowych. Oparta na idei tworzenia opłacalnych, przyjaznych dla środowiska i zaawansowanych technologicznie systemów w zakresie suchego lodu, firma Cold Jet pragnie zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w tej dziedzinie oferując m. in. opatentowaną technologię mikrocząsteczek rozdrobnionego suchego lodu.

urządzenia coldjet

W swym portfolio firma posiada największy na rynku wybór maszyn do czyszczenia suchym lodem i do jego produkcji oraz systemów w pełni zautomatyzowanych. Naszą siłą jest globalna wiedza w połączeniu z lokalną dostępnością poprzez biura Cold Jet i sieć partnerów biznesowych na całym świecie. Dzięki temu możemy zaoferować wsparcie w obszarach sprzedaży, pomocy technicznej oraz kompleksowej obsługi klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h, 7 dni w tygodniu!

czyszczenie suchym lodem

Opatentowana przez firmę Cold Jet technologia MicroParticle oferuje szybsze, tańsze i nieabrazyjne rozwiązanie do czyszczenia form. W technologii MicroParticle medium czyszczącym jest rozdrobniony, wielkości cukru, suchy lód. Suchy lód jest nietoksyczny i nie przewodzi prądu, co pozwala czyścić formy podczas pracy, w temperaturze operacyjnej i bez konieczności ich demontażu. Czyszczenie technologią mikrocząsteczek suchego lodu jest delikatną metodą, która nie uszkadza formy i nie powoduje zmiany jej parametrów. Zastosowanie tej technologii redukuje czas czyszczenia o 70% przedłużając żywotność formy. Czyszczenie suchym lodem jest skutecznym, przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem, dzięki któremu producenci mogą wytworzyć więcej, w mniejszym odstępie czasu, wykorzystując mniej zasobów i przy mniejszym oddziaływaniu na proces produkcji.

Galeria zdjęć

Członek organizacji