Dafa Polska sp. z o.o.

Uszczelki i taśmy samoprzylepne, taśmy montażowe, die cutting, kiss cutting, izolacje akustyczne, wygłuszenia, izolacje termiczne, maty wygłuszające,


Dane kontaktowe:

ul. Chemiczna 18
Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki


Opis działalności

Dafa Polska sp. z o.o. - producent uszczelnień i izolacji ze spienionych tworzyw sztucznych.

w ofercie posiadamy izolacje akustyczne, termiczne i przeciwdrganiowe, maty izolacyjne i wygłuszające, samoprzylepne uszczelki domowe do drzwi i okien, taśmy uszczelniające oraz uszczelnienia w postaci mat, roli i formatów, płyt poliuretanowych. Materiały Izolacje i uszczelnienia wykonane na bazie pianek poliuretanowych, polietylenowych i PVC oraz gumy komórkowej EPDM.

Nasze produkty powstają w ścisłej współpracy z Klientem na bazie własnych badań i prac rozwojowych popartych szerokim doświadczeniem oraz z zastosowaniem najnowszej wiedzy. Wykorzystywane w takich gałęziach przemysłu jak: AGD, Przemysł elektroniczny, Przemysł energetyczny, Przemysł motoryzacyjny, Przemysł maszynowy, Przemysł meblarski, Przemysł transportowy, Poligrafia i Reklama, Przemysł lekki, BHP i wielu innych.

Jako lider w branży, przetwarzamy pianki poliuretanowe, polietylenowe, PVC, gumy komórkowe, melaminy, porony oraz wiele innych surowców, które impregnujemy, malujemy, spajamy z innymi materiałami, pokrywamy klejem nadając im właściwości samoprzylepne (jedno lub dwustronnie klejące) i wycinamy na dowolny kształt zgodnie z zapotrzebowaniem rynku.
Rozwój naszej firmy to nieustająca praca nad rozwojem technologii, której sercem są maszyny:
- do cięcia bloków, płyt i formatów
- do powlekania, laminowania, zgrzewania i impregnacji pianek
- prasy hydrauliczne
- do precyzyjnego wycinania materiałów powlekanych klejem (kiss-cutting)
- do precyzyjnego cięcia kształtów pod zamówienie Klienta
- do frezowania
- do cięcia, przewijania, szpulowania taśm i uszczelek

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane