De.Al Sp. z o.o.

Reklamówki, woreczki foliowe, worki na śmieci, papiery pakowe, opakowania dla gastronomii, rolki kasowe


Dane kontaktowe:

ul. Zaułek 3
Polska, 30-703 KrakówZ przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę naszej firmy. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w branży opakowań w Polsce.
Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja folii, wyrobów foliowych oraz opakowań dla handlu, przemysłu, gastronomii, artykułów do użytku w gospodarstwach domowych oraz chemii gospodarczej.
Podstawowymi asortymentami oferowanymi, produkowanymi przez naszą firmę są:
reklamówki HDPE i LDPE, worki na śmieci HDPE i LDPE, torebki foliowe HDPE oraz folie stretch. Oferowane przez nas produkty zapewniają użytkownikowi określony standard, a także wygodę funkcjonowania w codziennym życiu i w pracy.
Ponadto w naszej ofercie znajdują się: pojemniki i opakowania do żywności, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły higieniczne, chemia gospodarcza, etykiety, cenówki, rolki kasowe, taśmy samoprzylepne, folie spożywcze, gastronomia, materiały biurowe, opakowania ozdobne, opakowania papierowe, torebki strunowe, opakowania i pojemniki gastronomiczne, rękawice.
Mając na względzie dobro klientów i ich wysokie wymagania oferujemy wyłącznie wyroby o sprawdzonej jakości, posiadające atesty i certyfikaty. Obsługą klientów w zakresie zaprezentowania oferty, terminów dostaw, warunków dostawy oraz sporządzaniem zamówień zajmują się wykwalifikowani przedstawiciele handlowi.

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Inne