Delfin Sp. z o.o.

W ofercie Delfin Sp. z o.o. są przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory węglowodorów, separatory tłuszczów i skrobi, zbiorniki na wodę deszczową, przepompownie, zbiorniki wielkogabarytowe, studnie wodomierzowe

 
Dane kontaktowe:
ul. Chorzowska 22
Polska, 25-852 Kielce

Opis działalności

Delfin Sp. z o.o. jest producentem ekologicznych systemów oczyszczania ścieków i retencji wody deszczowej. Oferuje najnowocześniejsze przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczów i węglowodorów, zbiorniki na wodę deszczową oraz na ścieki, przepompownie, studnie chłonne - wszystko wykonane z wysokiej gęstości polietylenu metodą formowania rotacyjnego, która gwarantuje 100% szczelności urządzeń.

Nastawienie na jakość i innowacyjna technologia poparta rzetelnymi badaniami gwarantują że produkty marki Delfin to urządzenia trwałe i niezawodne, spełniające oczekiwania zarówno mieszkańców domków jednorodzinnych, jak i właścicieli hoteli, pensjonatów, restauracji czy stacji paliw.


Wyroby z logo Delfin posiadają znak CE i spełniają europejskie normy zharmonizowane: PN-EN 1256-1 i EN 12566-3, PN-EN 858-1, PN-EN 1825-1. Spółka jest laureatem licznych nagród m.in.: NOVATOR, LIDER NOWYCH TECHNOLOGII, GAZELE BIZNESU, JAKOŚĆ ROKU, Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie, TERAZ POLSKA.