Dipol Plastic Technology Sp. z o.o.

Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych wykonywanych metodą wtrysku, toczenie detali z tworzyw sztucznych, produkcja form wtryskowych, obróbka CNC metali i stopów


Dane kontaktowe:

ul. Jasionka, 954 G
Polska, 36-002 Jasionka


Opis działalności

Posiadane przez nas zaplecze technologiczne umożliwia kompleksową obsługę począwszy od samego projektu wyrobu, poprzez wykonanie formy, przeprowadzenie prób, aż po finalną seryjną produkcję. Posiadamy doświadczenie niezbędne do tworzenia wyprasek technicznych zarówno dla branży przemysłu samochodowego, elektronicznego, gazowniczego, jak i telekomunikacyjnego czy AGD.
Do najczęściej przetwarzanych termoplastów należą PC, PS, ABS, SAN, PP, PA, PBT, w tym tworzywa wzmocnione włóknem szklanym do 50%.

Posiadamy wtryskarki o sile zwarcia od 100 do 1080 T. Nasz park maszynowy oparty jest na najnowszych osiągnięciach technologicznych. Wszystkie wtryskarki wyposażone są w sterowanie mikroprocesorowe oraz możliwość operowania rdzeniami hydraulicznymi jak i pneumatycznymi. Wychodząc naprzeciw najwyższym wymaganiom nasze maszyny posiadają regulatory temperatur form, gorących kanałów oraz manipulatory działające w trzech osiach.

Oprócz samej produkcji oferujemy również usługi w zakresie:
- konfekcjonowania wyprodukowanych detali/posiadamy nowoczesną lakiernię przystosowaną do pracy z farbami wodno rozcieńczalnymi oraz urządzenia specjalizujące się w tworzeniu napisów i grafik
- montażu w zespoły lub podzespoły gotowych wyrobów
- pełną logistykę (D2D, Exworks, Składy konsygnacyjne, JIT)

- projektowania i produkcji form wtryskowych

- obróbki CNC metali i stopów metali