ECDF Dotacje Sp. z o. o. Sp. k.

ECDF Dotacje to zespół doświadczonych specjalistów, który od 2003 r. skutecznie pozyskuje dotacje dla przedsiębiorców oraz udziela niezbędnego wsparcia na etapie realizacji projektu.

ECDF Dotacje Sp. z o. o. Sp. k.

ul. Kobylińska 3
61-424 Poznań
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

ECDF Dotacje to zespół ponad 50 specjalistów i ekspertów, którzy z pasją zajmują się pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji na terenie całej Polski.

Wspieramy Klientów w obszarze pozyskiwania i rozliczania dotacji już od 20 lat. Umożliwiamy przedsiębiorcom realizację biznesowych planów i marzeń. Na co dzień pracujemy przy kreowaniu ambitnych i innowacyjnych projektów z wielu różnych branż. Cieszymy się, że mamy swój udział przy realizacji przedsięwzięć, które nierzadko zmieniają świat na lepsze.

Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, ekologicznych, promujących produkty na rynkach zagranicznych oraz z zakresu cyfryzacji i robotyzacji. Przygotowujemy i rozliczamy wnioski z konkursów organizowanych w ramach programów regionalnych, krajowych i ponadkrajowych.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Kategorie

  1. Usługi » Inne » Usługi finansowe