EMT-Systems Sp. z o.o. Centrum Szkoleń Inżynierskich

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems specjalizuje się w organizacji kursów i szkoleń z zakresu mechatroniki i szeroko pojmowanych technik inżynierskich.


Dane kontaktowe:

ul. Bojkowska 35A
Polska, 44-100 Gliwice


Opis działalności

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems specjalizuje się w organizacji kursów i szkoleń z zakresu mechatroniki i szeroko pojmowanych technik inżynierskich.
- automatyzacji,
- utrzymania ruchu,
- projektowania,
- informatyki,
- mechaniki,
- robotyki,
- zarządzania jakością.

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems działa na rynku szkoleniowym od wielu lat. Proponujemy innowacyjne podejście do systemu kształcenia kadr inżynierskich i technicznych branż przemysłowych. Konstruujemy szkolenia kompleksowe, ukierunkowane na kadry utrzymania ruchu maszyn i urządzeń oraz projektantów działających w różnorodnych środowiskach CAD/CAM/CAE.

Szkolenia oferowane przez EMT-Systems to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu będących wynikiem wieloletniego doświadczenia w zakresie programów szkoleniowych dla firm, instytucji państwowych, szkolnictwa, a także klientów indywidualnych. To właśnie sukcesy naszych klientów są naszą najlepszą wizytówką. Klient jest najważniejszy – to domena pracy naszego zespołu.

W 20 przestrzennych laboratoriach i salach szkoleniowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt kursanci wdrażają się w całe spektrum rozwiązań technologicznych funkcjonujących na rynku. Współpraca z blisko setką doświadczonych trenerów oraz autorskie stanowiska dydaktyczne zbudowane z rzeczywistych komponentów przemysłowych przekładają się na wysoką efektywność szkoleń i rozpoznawalność firmy.


Kategorie

1. Usługi » Inne » Szkolenia