Eko-Art-Bis Józef Jaśkiewicz PPH

Recykling tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Półwiosek Lubstowski 39
Polska, 62-561 ŚlesinFirma została założona przez Józefa Jaśkiewicza w 1991 r. Od początku funkcjonowania prowadzimy działalność polegającą na gospodarowaniu odpadami poprodukcyjnymi z tworzyw sztucznych. Odpady poddajemy procesowi przetworzenia polegającemu na mieleniu w jednej z kilku instalacji znajdujących się na terenie naszego zakładu.
Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia wymagane do prowadzenia tego rodzaju działalności.

Flagową częścią naszej aktywności jest produkcja przemiałów z tworzyw sztucznych. Specjalizujemy się w tworzywach termoplastycznych. Miesięcznie produkujemy około 200 ton tworzywa. W naszej produkcji szczególną wagę przykładamy do jakości oferowanego produktu. Prowadzimy ciągłą kontrolę jakości. Przykładamy również dużą staranność do szczelnego i czystego opakowania gotowego surowca oraz do sposobu jego magazynowania.

Do dnia dzisiejszego firma stanowi działalność rodzinną, nastawioną na stałą współpracę z naszymi dostawcami i odbiorcami oraz ciągłe rozwijanie kontaktów handlowych na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych. Nasze relacje biznesowe opieramy na rzetelności i dużym doświadczeniu w zakresie znajomości rynku i właściwości tworzyw sztucznych.