ElBi - Wrocław Sp. z o.o.

Peryferia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, młyny do recyklingu tworzyw, urządzenia termostatujące, roboty i manipulatory przemysłowe, transportery

 
Dane kontaktowe:
ul. Muchoborska 4A
Polska, 54-424 Wrocław

O firmie

Firma Elbi-Wrocław Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim niemieckich firm: Werner Koch Maschinentechnik, Fasti-Koch, Wanner Technik, Zeppelin, szwajcarskiej HB-Therm, oraz włoskiej firmy MB Conveyors.

Zajmujemy się sprzedażą silosów magazynowych, urządzeń do transportu tworzyw sztucznych, stacji dozujących i mieszających, suszarek systemowych jak i indywidualnych oraz systemów chłodzenia i pojedynczych agregatów chłodzących.

Projektujemy i wykonujemy centralne systemy automatycznego zasypu maszyn.

W naszej ofercie mamy ponadto: młyny, termoregulatory, taśmociągi oraz pikery i roboty do odbioru elementów produkowanych na wtryskarkach.

Cechuje nas kompetentność, wieloletnie doświadczenie, dziesiątki zadowolonych klientów, którzy dzięki naszej elastyczności otrzymują od nas rozwiązania dokładnie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Mamy własne rozwiązania z zakresu sterowania procesami produkcyjnymi. Opieramy się tutaj na 25-letnich doświadczeniach i powiązaniach biznesowych z polsko-niemiecką firmą: Elbi-Elektronik. Jest ona producentem szerokiej gamy sterowników do urządzeń z naszej branży.

Jesteśmy też twórcami własnego softwaru z obszaru sterowania jak i współautorami wszelkich wizualizacji procesów produkcyjnych.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości