Elabel Due

Drukarki etykiet, etykieciarki, systemy inkjet, drukarki do folii

 
Dane kontaktowe:
ul. Puławska 34
Polska, 05-500 Piaseczno

Opis działalności

Firma ELABEL DUE od wielu lat działa w branży znakowania, przede wszystkim termotransferowego, termicznego oraz atramentowego - inkjet.


Jako autoryzowany serwis i dystrybutor urządzeń znakujących włoskich firm EIDOS i ZANASI mamy w swojej ofercie urządzenia do znakowania termotrasferowego typu:

- etykieciarki automatyczne do drukowania i aplikowania etykiet na pudełka, palety zbiorcze, elementy okrągłe i owalne.
Możliwość drukowania i aplikacji etykiet od bardzo małych nawet do formatu A4. Urządzenia z niezwykle prostą konstrukcją, pracujące w największych koncernach w Polsce w branżach spożywczych, automotive, AGD. Umożliwiają połączenie z systemem logistycznym poprzez sieć LAN, WIFI, RS232. Wielkim atutem jest również możliwość emulacji SATO lub ZEBRA

- drukarki do termotransferowego znakowania folii pakującej na maszynach pakujących typu flowpack, maszynach pionowych, saszeciarkach. Oferujemy drukarki start-stop jak i w ruchu ciągłym o maksymalnym polu zadruku 53mmx600m lub 128mmx400mm. Urządzenia sprawdzają się w branży spożywczej, elektrycznej, meblarskiej, chemicznej i wielu innych.

- przemysłowe urządzenia do znakowania produktów z tworzyw sztucznych, plastików,  drewna, korków syntetycznych i naturalnych, plomb plastikowych, kartonów, przedmiotów okrągłych, komponentów elektrycznych, przewodów.

Zaletą tych rozwiązań jest czystość w otoczeniu drukowania oraz możliwość drukowania zmiennych danych kolejnych numerów kodów kreskowych czy logo, zmiennych operatorskich.

- drukarki inkjet małego pisma przeznaczone do linii produkcyjnych o dużej prędkości, drukarki Zanasi CIJ zapewniają wysoką jakość druku na płaskich, zakrzywionych a nawet nierównych powierzchniach

- drukarki Inkjet dużego pisma system DOD umożliwia drukowanie w wysokości od 7 do 190mm. Doskonale sprawdzają się na powierzchniach kartonów porowatych i nieporowatych, na pudełkach i opakowaniach takich jak worki, rury, palety, beczki, zbiorniki panele.

- drukarki Inkjet wysokiej rozdzielczości, umożliwiają drukowanie głowicą do 102mm! w rozdzielczości 300dpi.


Firma Elabel Due to nie tylko sprzedaż urządzeń, ale również instalacja, wdrożenia, serwis.

Nasza działalność to również współpraca z wieloma firmami budującymi maszyny pakujące, linie rozlewnicze, automatyczne linie produkcyjne. Proponujemy całkowite rozwiązania.