Elte

Podpórki do pudełek na pizze, podstawki, dystanse do pizzy. Kapsułki, pojemniki, kulki - do automatów sprzedażowych

 
Dane kontaktowe:
ul. Wyspiańskiego 53
Polska, 33-132 Niedomice

Opis działalności

Głównym produktem naszej firmy są:
Kapsułki - pojemniki w kształcie kulki - do automatów samosprzedających. Kapsułki wykonane są z tworzywa sztucznego i przeznaczone do sprzedaży drobnych elementów w automatach sprzedających. Najczęściej spotykanym towarem sprzedawanym w kapsułach, za pomocą automatów, są foliowe ochraniacze na obuwie w szpitalach, przychodniach, lecznicach i sanatoriach. Przy pomocy kapsuł i automatów sprzedażowych, z powodzeniem można również sprzedawać drobne zabawki, gadżety i losy. Kapsuła ma kształt maksymalnie zbliżony do kształtu kuli o średnicy 47mm. Składa się z dwóch elementów łączonych ze sobą za pomocą rowków zatrzaskowych. Połączenie to jest solidne, co zabezpiecza przed samoczynnym otwieraniem się kapsuł w automatach sprzedażowych. Kapsuły są w różnych kolorach lub przeźroczyste, w zależności od potrzeb klientów. Ceny wyrobów do indywidualnej negocjacji.

Drugim produktem są:
Podpórki do pudełek na pizze ( MERCEDESY )
Estetyczny i wysokiej jakości produkt za rozsądną cenę.
Niska cena zakupu, to jednak nie najważniejszy atut naszego wyrobu.
Najważniejszym atutem jest fakt, iż nasz produkt wykonany jest tylko i wyłącznie z materiałów posiadających certyfikat dopuszczenia do kontaktu z żywnością.

Zgodnie z wymogami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, na każdej podpórce został umieszczony znak materiałowy, oraz międzynarodowy znak:
„dopuszczone do kontaktu z żywnością”
Dlatego nasz produkt jest wyjątkowy na polskim rynku.

Zapraszamy Państwa do współpracy.