Empac Polska Sp. z o. o.

Producent opakowań i pojemników typu: BIG BAG, wkładek PE, ALU, flutainer, minibagi dla farmacji


Dane kontaktowe:

ul. Zduny
Polska, 83-115 SwarożynEMPAC Polska Sp. z o.o. to producent kontenerów elastycznych typu BIG BAG. Do 2 maja 2012 spółka znana była pod nazwą NORDENIA POLSKA Starogard Gd.
W naszej ofercie znajdują się następujące typy i rodzaje pojemników
 Pactainer® - elastyczne pojemniki (FIBC) z tkaniny polipropylenowej na materiały sypkie
 Pactainer® ED– elastyczne pojemniki z możliwością odprowadzania ładunków elektrostatycznych (stosowane do materiałów pylistych narażonych na eksplozję)
 Flutainer® - elastyczne pojemniki do transportu materiałów płynnych
 Quintainer® - pojemniki z dodatkowymi stabilizatorami kształtu, do maksymalnego wykorzystania miejsca magazynowego
 Pacliner® - wkłady foliowe wielowarstwowe o niskiej przenikliwości (polietylen lub aluminium)
 Elastyczne pojemniki na materiały niebezpieczne (certyfikaty UN)
Nasze produkty wykonane są z tkanin polipropylenowych powlekanych lub niepowlekanych, stabilizowanych przeciw szkodliwemu działaniu promieniowania UV. Wszystkie materiały, których używamy do produkcji posiadają certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością.
Wyroby nasze cechują się wysoką jakością (ISO 9001:2008), a produkcja nie jest szkodliwa dla środowiska (ISO 14001:2004). Posiadamy system zarządzania higieną EN 15593.
Każdy pojemnik projektowany jest indywidualnie na potrzeby naszego Klienta, tak by stanowił optymalne rozwiązanie dla transportu, manipulacji i magazynowania różnego rodzaju materiałów, począwszy od produktów sypkich, granulatów, aż po substancje półpłynne i płynne. Dodatkowo wedle życzeń Klientów wyposażamy nasze opakowania w wkład z folii PE lub Alu, stabilizatory kształtu, dodatkowe uszczelnianie szwów, czy też nadruk.

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Torby i worki » Big-Bag