Emplast

Systemy mocujące, systemy chłodzenia, złączki, węże, termostaty, silosy, systemy regranulacji, regulatory gorących kanałów, systemy suszenia i dozowania


Dane kontaktowe:

ul. Naramowicka 45/18
Polska, 61-622 PoznańFirma Emplast specjalizuje się w zakresie planowania, projektowania, doboru i instalacji urządzeń peryferyjnych do wtryskarek i wytłaczarek. Koncentruje się również na wdrażaniu systemów podawania, dozowania, suszenia, chłodzenia jak i systemów magnetycznych do szybkiego przezbrajania form na wtryskarkach. Dzięki naszym dostawcą możemy realizować technologię i rozwiązania wykorzystujące technikę SMED.
  • SIMATEC – włoski dostawca urządzeń peryferyjnych w zakresie podawania, suszenia i dozowania granulatu tworzywa sztucznego.
  • INDUSTRIAL FRIGO – producent baterii wentylatorowych oraz chillerów, jak również centralnych systemów chłodzenia.
  • HAHN AUTOMATION – niemiecki producent termoregulatorów koncentrujący się na optymalizacji czasu pracy, którego termostaty spełniają najwyższe wymagania produkcyjne.
  • TECNOMAGENETE – włoski lider w produkcji systemów elektro-magnetycznych dla wielu przemysłów, dostarczający płyty magnetyczne do wtryskarek i centrów obróbczych.
  • AMF – wiodący europejski producent oferujący produkty z zakresu mocowań mechanicznych, hydraulicznych, zacisków szybkomocujących pionowych i poziomych, systemów mocowań próżniowych, jak również technologii systemu paletyzacji.
  • HUMMEL – niemiecka spółka akcyjna posiadająca w swojej ofercie urządzenia do sterowania temperaturą gorących kanałów w formach wtryskowych.
  • RTC – niemiecka firma produkująca szybkozłączki wykorzystywane do regulacji temperatury narzędzi w przemyśle tworzyw sztucznych oraz multizłącza przeznaczone do podłączania obiegów wodnych w formach wtryskowych.
Firma Emplast obok sprzedaży urządzeń peryferyjnych i oprzyrządowania do form zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń. Dodatkowo prowadzimy serwis termostatów i suszarek różnych producentów.

Galeria zdjęć