Eticod - drukarnia etykiet samoprzylepnych

Drukarnia etykiety samoprzylepnych, drukowanych w technologii cyfrowej i fleksograficznej.

Eticod - drukarnia etykiet samoprzylepnych

ul. Grzegorzka 21
40-309 Katowice
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Eticod to drukarnia etykiet działająca od 29 lat na rynku usług poligraficznych. Ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte w tym czasie sprawiło że dziś Eticod jest liderem w produkcji etykiet samoprzylepnych. W portfolio firmy znajdują się etykiety drukowane na folii, papierze i materiałach strukturalnych.

Drukarnia Eticod działa na płaszczyźnie wielu branż, począwszy od podstawowego rynku czystych etykiet i taśm termotransferowych, przez etykiety przeznaczone na rynki: beverage, spożywczy, kosmetyczny, farmaceutyczny czy automotive.

Każda branża cechuje się indywidualnym spojrzeniem na produkcję etykiet. Wymagania dotyczące specjalistycznych surowców, materiałów, farb, lakierów czy laminacji – to know-how – którym dzielimy się z naszymi klientami.  Specjalizujemy się również w produkcji etykiet wielowarstwowych typu Peel Off, biletów, a także etykiet o bardzo specjalnym zastosowaniu.

Stosujemy takie rodzaje uszlachetnień jak złocenie – cold stamping, hot stamping, tłoczenie, lakiery specjalne, wybiórcze oraz różnego typu laminacje. W naszym parku technologicznym znajduje się w sumie kilkanaście urządzeń przeznaczonych do druku fleksograficznego i cyfrowego.

Galeria zdjęć