Eurocast Sp. z o.o.

Folie opakowaniowe: Apet, CPPCast, PE, metalizacja, AlOx

 
Dane kontaktowe:
ul. Wejherowska 9
Polska, 84-220 Strzebielino

Opis działalności

Eurocast – innowacje w świecie folii

Eurocast Sp. z o.o. zajmuje się produkcją szerokiego asortymentu jedno-
i wielowarstwowych nowoczesnych folii giętkich z polipropylenu i polietylenu oraz folii sztywnych PET, przeznaczonych do produkcji opakowań do żywności i opakowań medycznych a także różnych zastosowań w przemyśle.

Firma świadczy również usługi metalizacji i laminacji. Obecnie fabryka zajmuje powierzchnie magazynowo-produkcyjne o wielkości 11.000 m kw.

W EUROCAST zatrudnionych jest około 155 pracowników. Ponadto spółka posiada rozbudowaną sieć agentów/dystrybutorów na terenie całej Europy.

Firma, działająca aktualnie pod nazwą EUROCAST, powstała w 1997 r. i od razu zyskała miano lidera na lokalnym rynku metalizowanych folii giętkich.

W ciągu ostatnich 15 lat przeprowadzono 7 dużych inwestycji, dzięki którym m.in. w 2004 r. rozpoczęto produkcję folii CPP.

W 2007 r. uruchomiona została linia do produkcji folii APET, PE, CPP, a w 2010 r. wprowadzono system ERP, TETA Constellation.

W 2013 r. park maszynowy został wzbogacony o nową maszynę do folii APET, zwiększając moce o kolejne 5 tys. ton zdolności produkcyjnych. Obecnie EUROCAST posiada możliwości produkcyjne na poziomie 28 tys. ton rocznie oraz planuje kolejne inwestycje.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć