EuropNet Marta Kreyczi

Wtryskarki używane, urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych, serwis wtryskarek i części zamienne, relokacja maszyn

 
Dane kontaktowe:
ul. Kruszyna 61
Polska, 49-300 Brzeg

Opis działalności

Już od dwudziestu lat nasza firma zajmuje się międzynarodowym handlem używanymi wtryskarkami, peryferiami oraz relokacją maszyn. Działalność naszej firmy opiera się na wieloletnim doświadczeniu, wyspecjalizowanym personelu, a także nowoczesnym sprzęcie przystosowanym do dużych przedsięwzięć. Specjalizujemy się również w transporcie maszyn do 3000 t siły zwarcia oraz w przeprowadzaniu zakładów przemysłowych na terenie całej Europy.

Zajmujemy się również serwisem wtryskarek, montażem i sprzedażą części zamiennych. Zapewniamy wymianę uszczelnień, pomp, modułów elektronicznych oraz pełen zakres prac związanych z restauracją oraz modernizacją maszyn. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych przeglądów technicznych oraz renowacji wtryskarek, prace serwisowe wykonywane są przez zespół wykwalifikowanych techników. Naszym ogromnym atutem jest stały dostęp do dużego składu części zamiennych i modułów elektronicznych, co pozwala nam znacznie skrócić czas naprawy oraz ograniczyć jej koszta.


Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, swoje doświadczenie opieramy na licznych usługach związanych z przemieszczaniem zarówno pojedynczych maszyn, jak i kilkudziesięciu pełnych wtryskowni oraz zakładów produkcyjnych w Polsce, a także za granicą. Wielokrotnie przygotowywaliśmy również wtryskarki do transportu morskiego. Profesjonalny i nowoczesny sprzęt przystosowany do tego typu przedsięwzięć, znajdujący się w Naszym wyposażeniu, umożliwi przemieszczanie maszyn szybko i sprawnie nawet w najtrudniejszych warunkach.


Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości