EuropNet Marta Kreyczi

Wtryskarki używane, urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych, serwis wtryskarek i części zamienne, relokacja maszyn

 
Dane kontaktowe:
ul. Kruszyna 61
Polska, 49-300 Brzeg

Opis działalności

Już od dwudziestu lat nasza firma zajmuje się międzynarodowym handlem używanymi wtryskarkami, peryferiami oraz relokacją maszyn. Działalność naszej firmy opiera się na wieloletnim doświadczeniu, wyspecjalizowanym personelu, a także nowoczesnym sprzęcie przystosowanym do dużych przedsięwzięć. Specjalizujemy się również w transporcie maszyn do 3000 t siły zwarcia oraz w przeprowadzaniu zakładów przemysłowych na terenie całej Europy.

Zajmujemy się również serwisem wtryskarek, montażem i sprzedażą części zamiennych. Zapewniamy wymianę uszczelnień, pomp, modułów elektronicznych oraz pełen zakres prac związanych z restauracją oraz modernizacją maszyn. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych przeglądów technicznych oraz renowacji wtryskarek, prace serwisowe wykonywane są przez zespół wykwalifikowanych techników. Naszym ogromnym atutem jest stały dostęp do dużego składu części zamiennych i modułów elektronicznych, co pozwala nam znacznie skrócić czas naprawy oraz ograniczyć jej koszta.


Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, swoje doświadczenie opieramy na licznych usługach związanych z przemieszczaniem zarówno pojedynczych maszyn, jak i kilkudziesięciu pełnych wtryskowni oraz zakładów produkcyjnych w Polsce, a także za granicą. Wielokrotnie przygotowywaliśmy również wtryskarki do transportu morskiego. Profesjonalny i nowoczesny sprzęt przystosowany do tego typu przedsięwzięć, znajdujący się w Naszym wyposażeniu, umożliwi przemieszczanie maszyn szybko i sprawnie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Doświadczony zespół automatyków gwarantuje wykonanie odłączenia maszyny oraz przygotowanie do transportu w sposób bezpieczny oraz profesjonalny. W zakresie usług mieści się także sprawne uruchomienie wtryskarki po relokacji w docelowym miejscu wskazanym przez klienta. Zapewniamy szczegółową wycenę planowanej usługi, bazującą na analizie warunków transportu, parametrów przeznaczonych do transportu oraz miejsca wykonywania usługi. Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż posiadamy pełen pakiet szkoleń, uprawnień i zezwoleń predysponujących do wykonywania tego typu prac. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Mamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie. Team naszych serwisantów jest w stanie poradzić sobie w najbardziej skomplikowanych warunkach oraz z nieprzewidzianymi problemami.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości