Europak Sp. z o.o. sp. k.

Worki foliowe, opakowania foliowe, torby foliowe, worki polipropylenowe, folia pcv, taśma suwakowa

Europak Sp. z o.o. sp. k.
 
Dane kontaktowe:
ul. Ceramiczna 3
Polska, 38-120 Czudec

Opis działalności

EUROPAK jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych. Opakowania foliowe to produkty, które wykorzystywane są w niemal każdej dziedzinie gospodarki. Decydując się na EUROPAK, w pakiecie otrzymują państwo profesjonalizm, wysoką jakość i gwarancję indywidualnego podejścia do każdego realizowanego projektu. Naszym atutem jest doświadczenie zdobywane od 1996 roku na rynku krajowym i arenie międzynarodowej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii i stałemu rozwojowi linii produkcyjnych, jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów.

Jednym z filarów firmy jest zrównoważony rozwój, w tym dbałość o środowisko naturalne poprzez produkcję opakowań ekologicznych możliwych do recyklingu. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment opakowań foliowych. Wśród nich: opakowania z folii PVC (szyte i zgrzewane), ułatwiające trójwymiarową prezentację produktu oraz szyte i zgrzewane opakowania z folii PP (polipropylenowej), cechujące się wysoką trwałością, odpornością na zanieczyszczenia i działanie czynników atmosferycznych.

torba szyta z PVC

Oprócz tego do Państwa dyspozycji pozostają: worki foliowe PE — trwałe, elastyczne i komfortowe w zastosowaniu, a także opakowania strunowe: wykonane z wysokiej jakości surowców, posiadają charakterystyczne plastikowe zamknięcie, umożliwiające wielokrotne zastosowanie i szybkie otwieranie oraz zamykanie.

worek pvc z napami

Kosmetyczki produkowane w naszym zakładzie nadają się zarówno do użytku indywidualnego, jak i na potrzeby przemysłu kosmetycznego czy usług kosmetycznych. Oprócz doboru kształtu i kolorystyki wedle upodobań klienta istnieje możliwość zamówienia kosmetyczek zamykanych na napy lub suwak oraz naniesienia na gotowy produkt logo firmy, napisu etc.

Torby ekologiczne cieszą się niesłabnącą popularnością. Umożliwiamy wybór koloru, kształtu i wielkości opakowania, a możliwość wielokrotnego użytku pozwala efektywniej promować Państwa firmę lub konkretny produkt.

EUROPAK jest również dystrybutorem wysokiej jakości folii PVC bezftalanowej i ftalanowej (w Polsce często spotykane nazewnictwo to folia PCV lub folia PCW), która jest produkowana w standardzie EN71-part 3, potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi w Polsce.

W naszej ofercie znajduje się:

  • folia PVC wysokoprzeźroczysta używana przede wszystkim do produkcji namiotów,
  • folia PVC transparentna przeznaczona głównie do produkcji opakowań foliowych,
  • folia PVC twarda wykorzystywana w produkcji np. blistrów,
  • folia PVC kolorowa stosowana do produkcji np. okładek,
  • folia PVC moletowana.

Dodatkowo w naszym asortymencie znajdziecie Państwo: pokrowce, siatki pakowe, dodatki krawieckie takie jak taśma suwakowa, suwaki, napy, oczka kaletnicze, taśmy klejące i pakowe, a także uchwyty i wieszaki oraz usługi cięcia i druku.

Dzięki zróżnicowanej ofercie i zaufaniu, jakim darzą nas klienci, jesteśmy liderem na rynku tego typu opakowań foliowych. Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.europak.pl