Exfolmo Dr. Magdalena Laabs

Usługi doradcze i szkoleniowe dla branży tworzyw sztucznych

Exfolmo Dr. Magdalena Laabs

Exfolmo Dr. Magdalena Laabs

ul. Angermünderstrasse 101
16227 Eberswalde
Niemcy
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Exfolmo Dr Magdalena Laabs, kontynuując tradycje firmy Exfolmo Maria Olesińska, odgrywa kluczową rolę w branży barwników i koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych. Nasza misja jest prosta: przynosić barwę do świata tworzyw sztucznych, dostarczając rozwiązania, które są zarówno efektywne, jak i zrównoważone.

logo-exfolmo-papugaZa naszą ofertą stoją autentyczność, rzetelność i ponad dwudziestoletnie doświadczenie Magdaleny Laabs. Exfolmo Maria Olesińska działała na rynku od lat osiemdziesiątych. Począwszy od 1996 roku, kiedy to Magdalena Laabs dołączyła do firmy Exfolmo Maria Olesińska, nieustannie dążymy do doskonałości. Od 2010 roku, kontynuując działalność w Niemczech pod nazwą Exfolmo dr Magdaleny Laabs, dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi. 

Specjalizujemy się w technologii produkcji koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych, granulatów, regranulatów tworzyw sztucznych oraz wielobarwnych kompozytów. Pracujemy z pasją, by dostarczyć produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta obejmuje:
  1. Usługi szkoleniowe: prowadzimy szkolenia z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych i recyklingu.
  2. Konsulting techniczny: pomagamy w planowaniu uruchomienia nowych produkcji lub zakładów recyklingu.
  3. Wdrażanie technologii: specjalizujemy się w technologii produkcji koncentratów barwiących. Chcesz wprowadzić nową technologię do swojego zakładu? Możemy pomóc.
Exfolmo dr Magdaleny Laabs jest jedynym prawowitym następcą firmy Exfolmo Maria Olesińska. Nasza główna siedziba mieści się w Eberswalde k/Berlina. Zapraszamy do współpracy!
exfolmo-maria-olesinska-magdalena-laabs-ozarow-mazowiecki
na zdjęciu od lewej: Dr Magdalena Laabs, Maria Olesińska (założycielka Exfolmo)

W Exfolmo zainspirowani pięknem natury, nieustannie dążymy do osiągnięcia najwyższych standardów, aby dostarczać barwniki, które potrafią naśladować i przewyższać wybarwienia, jakie może stworzyć jedynie sama natura. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają nam kreować paletę barw, która doskonale odzwierciedla różnorodność kolorów występujących w przyrodzie.

Nasza pasja do nauki i rozwoju prowadzi nas do nieustannego doskonalenia naszych produktów, aby pomóc ci produkować barwniki o najwyższej jakości, zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami branżowymi. Stawiamy sobie za cel zaspokojenie różnorodnych potrzeb naszych klientów, niezależnie od skali produkcji czy złożoności projektu.

Wierzymy, że harmonia z naturą to klucz do sukcesu, dlatego też dążymy do minimalizowania naszego wpływu na środowisko, zarówno na etapie produkcji, jak i w czasie korzystania z naszych produktów. Nasza firma stawia na zrównoważony rozwój i odpowiedzialność wobec przyszłych pokoleń.

Zapraszamy do świata Exfolmo, gdzie natura jest naszą inspiracją, a nasze barwniki są symbolem doskonałości i piękna, które równie dobrze mogą stworzyć jak sama przyroda. Natura Może? My możemy też! Razem odkrywajmy nieskończony potencjał barw i kreatywności!

Zapisz się na nasze kursy online
Zamów książkę autorstwa Dr Magdaleny Laabs "Nauka o barwie - barwienie tworzyw sztucznych"
exfolmo-maria-olesinska-magdalena-laabs-ozarow-natura-moze

Kategorie

  1. Usługi » Inne » Szkolenia