Ferag Polska sp. z o.o.

transport wewnątrzzakładowy, systemy sortowania, maszyny fleksograficzne, dopalacze, pakowanie, kontrola elektrostatyki, konfekcjonowanie shrink sleeve


Dane kontaktowe:

ul. Jeziorki 86
Polska, 08-863 Warszawa


Opis działalności

Ferag Polska działa od 1993 roku i jest jednym z oddziałów grupy WRH Walter Reist Holding AG z siedzibą w Szwajcarii, w której wiodącą rolę odgrywa FERAG AG – czołowy producent nowoczesnych systemów przeznaczonych do obróbki wykończeniowej gazet, czasopism i akcydensów, jak np. transport produktów, wkładkowanie, zbieranie, falcowanie, zszywanie, obcinanie, pakowanie w folię, wiązanie, pakietowanie, magazynowanie i inne.

W ramach wieloletniej współpracy z partnerami handlowymi oferuje szeroką gamę maszyn mających zastosowanie na różnych etapach produkcji, m.in.:

- elektrostatyczne systemy wspomagania produkcji oraz elementy kontroli elektrostatyki (SPENGLER)
- systemy oczyszczania powietrza – dopalacze - redukcja LZO (Venjakob)
- maszyny i urządzenia pakujące - pakowanie w folię (Ferag/Kallfass)
- wiązarki ramowe oraz automatyczne wiązarki krzyżowe – wiązanie taśmą PP
- pompy farbowe, systemy zasilające w farbę, systemy dozowania farb - mieszalniki (Betz)
- systemy szycia inline na maszynie drukującej (Tolerans)- materiały eksploatacyjne - drut introligatorski, taśma PP do wiązarek, taśma do banderolowania
- usługi serwisowe - instalacje, doradztwo, szkolenia i serwis techniczny oraz części zamienne przez cały okres eksploatacji maszyn i urządzeń. Rozwiązania sortowania, transportu wewnątrzzakładowego, szeroko pojętej intralogistyki.