Firma Skowroński Sp.J.

Produkcja granulatów, regranulatów i profili wytłaczanych z PVC, pulweryzacja,separacja elektrostatyczna

Firma Skowroński Sp.J.

Firma Skowroński Sp.J.

ul. Rzemieślnicza 1, Młyniec Pierwszy
87-162 Młyniec Pierwszy
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

"FIRMA SKOWROŃSKI" została założona w 1985 roku i od tego czasu ulega systematycznej rozbudowie i unowocześnianiu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wzrastającym wymaganiom naszych klientów.

Produkujemy granulaty PVC do różnych zastosowań. Granulaty wytwarzane są z suspensyjnego polichlorku winylu (PVC) oraz odpowiednich plastyfikatorów z dodatkiem środków pomocniczych, takich jak stabilizatory, smary, pigmenty.

Granulaty są przeznaczone do produkcji m.in. uszczelek, pokryw ochronnych, przyssawek, uchwytów kierownic rowerów i motocykli, wtyczek elektrotechnicznych, butów, zelówek, rur, węży, osłonek kabli i przewodów elektrycznych, taśm i koszulek izolacyjnych itp. metodą wytłaczania i wtrysku.
Jakość produkowanych granulatów spełnia warunki techniczne zawarte w uznanych standardach, oraz specjalne wymagania odbiorców.Produkujemy również różnego rodzaju  profile miękkie  i twarde z PVC . Oferujemy usługę pulweryzacji i separacji elektrostatycznej(oddzielanie tworzywa od metali)

Z prawdziwą satysfakcją rozpoczniemy współpracę z Państwem, dbając o to, aby nasze działania sprostały Państwa wymaganiom.