Firma Skowroński Sp.J.

Firma Skowroński Sp.J.

Produkcja granulatów, regranulatów i profili wytłaczanych z PVC


Dane kontaktowe:

ul. Rzemieślnicza 1, Młyniec Pierwszy
Polska, 87-162 Młyniec Pierwszy


Opis działalności

"FIRMA SKOWROŃSKI" została założona w 1985 roku i od tego czasu ulega systematycznej rozbudowie i unowocześnianiu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wzrastającym wymaganiom naszych klientów.

Produkujemy granulaty PVC do różnych zastosowań. Granulaty wytwarzane są z suspensyjnego polichlorku winylu (PVC) oraz odpowiednich plastyfikatorów z dodatkiem środków pomocniczych, takich jak stabilizatory, smary, pigmenty.

Granulaty są przeznaczone do produkcji m.in. uszczelek, pokryw ochronnych, przyssawek, uchwytów kierownic rowerów i motocykli, wtyczek elektrotechnicznych, butów, zelówek, rur, węży, osłonek kabli i przewodów elektrycznych, taśm i koszulek izolacyjnych itp. metodą wytłaczania i wtrysku.
Jakość produkowanych granulatów spełnia warunki techniczne zawarte w uznanych standardach, oraz specjalne wymagania odbiorców.

Granulujemy PVC miękkie i twarde. PVC może być w postaci odpadów poprodukcyjnych (przemiał, dry blend). Istnieje możliwość uszlachetniania PVC typu: zmiękczanie, barwienie, napełnianie, dodawanie środków smarnych itd. Posiadamy markowe młynki do tworzyw sztucznych, więc materiał przeznaczony do granulacji może być w postaci innej niż przemiał.

Produkujemy również profile wykończeniowe oraz wkładki tłumiące do obejmy na rurę.

Z prawdziwą satysfakcją rozpoczniemy współpracę z Państwem, dbając o to, aby nasze działania sprostały Państwa wymaganiom.