Flexo Laskowicz

Maszyny do ekstruzji i przetwórstwa folii i papieru


Dane kontaktowe:

ul. Rajska 36
Polska, Łódź Łódź


Opis działalności

Od ponad kilkunastu  specjalizujemy się w sprzedaży maszyn do ekstruzji folii oraz do przetwórstwa folii i papieru. Oferujemy pomoc w demontażu, montażu i rozruchu maszyn (także transakcje z częścią płatności realizowaną dopiero po rozruchu u Klienta). Sprzedajemy nowe oraz używane maszyny renomowanych zachodnich producentów, także maszyny po remoncie i na gwarancji. Polski serwisant z wieloletnim doświadczeniem, lista referencji na życzenie.

Nowe i używane maszyny do ekstruzji folii, druku i przetwórstwa folii i papieru:
Oferujemy linie do wytłaczania folii i szeroko rozumianego „convertingu”: druku fleksograficznego, laminowania bezrozpuszczalnikowego, bobinowania i recyklingu. Dzięki innowacyjności nasi klienci uzyskują dofinansowanie z funduszy europejskich. Posiadamy referencje od światowych, markowych producentów i przetwórców folii.


Linie cast do produkcji stretchu: (do 7 warstw, ewentualnie z ich multiplikowaniem), o szerokości od 1.0 do 3.0.m (netto); nowoczesne rozwiązania obniżające energochłonność (poniżej 0.5 kW/kg folii), bardzo szybkie nawijaki do folii jumbo, ręcznej i maszynowej (prędkość do 700 m/min); wydajność do 2.000 kg/godz.

Linie do powlekania/laminowania ekstruzyjnego: do pakowania mleka UHT i soków (linie z 3 wytłaczarkami) i do powlekania papieru lub aluminium polietylenem ( 1-2 wytłaczarki).

Linie rozdmuchowe: folie wielowarstwowe zwykłe i barierowe, rolnicze i spożywcze ( w tym PIB), geomembrany, ( nawijaki do 5 m ); automatyczna kontrola grubości i szerokości folii;

Drukarki fleksograficzne (także gearless, do 10 kolorów) maszyny fleksograficzne tradycyjne (z kołami zębatymi) i typu gearless, z cylindrem centralnym; do 10 kolorów, możliwość włączenia zespołów rotograwiurowych; szerokość maszyn od 800 do 1800 mm; czas powrotu do zlecenia zapisanego w pamięci komputera maszyny – do 3 minut ( bez zmiany farb) lub do 10 min. (w przypadku automatycznego mycia w linii); minimalne generowanie odpadu – ok. 8-12 m wstęgi , by przywrócić registry; systemy podglądu i kontroli jakości druku; systemy tulejowe „w maszynie” dla płyt formowych i aniloksów.

  • Nawijaki i odwijaki
  • Bobiniarki
  • Arkuszarki
  • Powlekarki
  • Perforatory
  • Automaty do worków i torebek z folii i papieru oraz z folii barierowych (stojące i płaskie)
  • Maszyny do zadruku wąskiej wstęgi (druk flekso, typo, offset, sito)
  • Dopalacze LZO (VOC) lotnych związków organicznych i linie odzyskiwania rozpuszczalnika
  • Wiskozymetry
  • Myjki do aniloksów i form
Maszyny nowe i używane, głównie niemieckich i włoskich producentów także maszyny używane po remoncie i na gwarancji.

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium