Folmi

Producent worków foliowych, worki na węgiel, ekogroszek, korę


Dane kontaktowe:

ul. Targanice, Beskidzka 48
Polska, 34-120 Andrychów


Opis działalności

Firma FOLMI jest producentem opakowań foliowych i materiałowych.

Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem worków foliowych do pakowania materiałów typu węgiel, ekogroszek, miał, pellet i brykiet. 

Produkujemy worki foliowe do pakowania produktów ogrodniczych typu: ziemia, kora, torf, nawozy i inne.

W naszej ofercie znajdą Państwo worki płaskie, z zakładkami bocznymi, z makro lub mikroperforacją. Proponujemy worki w standardowych wymiarach i kolorach jak i pod indywidualne zamówienie. Na workach wykonujemy nadruki fleksograficzne według życzeń klienta. 

Produkujemy także worki polipropylenowe produkowane z tkanin okrągłych i płaskich doskonale spełniają rolę jako trwałe opakowanie dla wielu sypkich produktów różnych branż przemysłu. Struktura splotu tkaniny polipropylenowej zapewnia przewiewność worka, co jest istotne dla produktów "oddychających".

Proponujemy Państwu folie LDPE: taśmy, półrękawy, rękawy, arkusze foliowe/przekładki, rękawy drukowane, taśmy drukowane do automatów pakujących.


Folia zarówno z tworzyw oryginalnych jak i z konkurencyjnych cenowo regranulatów.

Oferujemy folię barwioną na dowolny kolor w rozmiarze i grubości pod zamówienie klienta, z dodatkiem UV, aktywowaną, z mikroperforacją oraz z nadrukiem. Szerokości rękawa już od 150mm.

Jesteśmy w stanie wykonać folię lub worki dokładnie dopasowane pod Państwa potrzeby.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Torby i worki » Worki