Fortis Technology Rydzińska Sp. k.

Rotomoulding, formowanie rotacyjne, zbiorniki z tworzyw sztucznych.

Fortis Technology Rydzińska Sp. k.

Fortis Technology Rydzińska Sp. k.

ul. Świerkowa 19
64-320 Niepruszewo
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Fortis Technology jest firmą w 100 % polskim kapitałem, zlokalizowaną w Wielkopolsce, gdzie odbywa się produkcja za pomocą rotoformowania i skąd nasze produkty są dystrybuowane do Klientów.

slide1-1024x444

Formowanie rotacyjne to uniwersalna metoda, która pozwala na produkcję elementów z tworzyw sztucznych o bardzo szerokim zastosowaniu. Z roku na rok wzrastają możliwości stosowania plastiku, zmieniają się jego właściwości na coraz lepsze oraz zwiększa się jego wykorzystanie w usługach, różnych dziedzinach przemysłu i rolnictwa. Dlatego też metoda formowania rotacyjnego staje się coraz bardziej popularna nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Tworzywo używane w tej metodzie podlega w 100% recyclingowi.

Ze względu na ponad trzydziestoletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku pod względem wiedzy o polietylenie. Ponadto świadczymy usługi produkcji seryjnej dla klientów z wielu branż. Posiadamy park maszynowy w postaci trzech maszyn, które są w stanie wyprodukować element nawet do 4,5 metra długości. Rocznie produkujemy kilkadziesiąt tysięcy elementów z różnych tworzyw sztucznych. Na życzenie klientów uczestniczymy w procesie rozwoju i poszukiwań nowych rozwiązań, służymy doradztwem technicznym. Wspólpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami zarówno form jak i komponentów wyposażenia.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

capture0037-3


Kompetentni pracownicy
Nasze doświadczenie w przetwórstwie sięga kilkudziesięciu lat, co daje nam niepodrabialną wiedzę, przewagę technologiczną nad innymi podmiotami na rynku i innowacyjność.

Działamy międzynarodowo
Fortis wysyła swoje produkty na wszystkie kontynenty. Kontakty na globalnym rynku, a także znajomość problemów i rozwiązań na rynkach 23 krajów świata, wykorzystujemy w pomaganiu naszym Klientom.

Jesteśmy terminowi
Słyniemy z krótkich terminów realizacji zamówień oraz dostaw na czas. Hołdując zasadzie, że czas to pieniądz, dotrzymujemy ustaleń z Klientem.

Elastyczne podejście
Nie boimy się zmian i lubimy wyzwania, dlatego elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych Klientów i szukamy dedykowanych dla nich rozwiązań. Niestandardowe działanie nie jest dla nas problemem.

Zawsze kreatywni
Nasz zespół to zróżnicowana grupa indywidualistów o ogromnym doświadczeniu i wiedzy, którzy z łatwością implementują nowe rozwiązania. Nowatorstwo mamy we krwi.

Dbamy o bezpieczeństwo
W tej dziedzinie nie idziemy na żadne ustępstwa. Jakość materiałów i elementów konstrukcyjnych, profesjonalny montaż i dbałość o każdy szczegół gwarantują 100 % bezpieczeństwa.

Służymy pełnym doradztwem technicznym, na każdym etapie procesu. Opracujemy projekt w oparciu o Twoje wymagania, wykonamy formę i wyprodukujemy dla Ciebie wyrób.