Fortis Technology Sp. z o.o. S.K.

Fortis Technology Sp. z o.o. S.K.

zbiorniki z tworzyw sztucznych, rotomoulding, formowanie rotacyjne.


Dane kontaktowe:

ul. Świerkowa 19
Polska, 64-320 Niepruszewo


Opis działalności

Fortis Technology Sp. z o.o. S.K.  jest firmą handlowo produkcyjną która produkuje zbiorniki do diesla, benzyny, adblue oraz wody od 100 litrów do 5000 litrów. Na rynku istniejemy od 2011 roku jako firma handlowa, a od 2013 roku posiadamy własny park maszynowy.

Fortis Technology

Ze względu na ponad trzydziestoletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku pod względem wiedzy o plastiku. Ponadto świadczymy usługi produkcji seryjnej dla klientów z wielu branż. Posiadamy park maszynowy w postaci trzech maszyn, które są w stanie wyprodukować element nawet do 4,5 metra długości. Rocznie produkujemy kilkadziesiąt tysięcy elementów z różnych tworzyw sztucznych. Na życzenie klientów uczestniczymy w procesie rozwoju i poszukiwań nowych rozwiązań, służymy poradą i sprawdzonymi dostawcami zarówno form jak i komponentów wyposażenia.

fortis technology 2

Jesteśmy dumni z tworzenia unikatowych rozwiązań uszytych do potrzeb klienta. U nas szybko zapadają decyzje i stawiamy na ciągły rozwój i innowacje. Naszą firmę tworzą zdolni i ambitni ludzie, dzięki którym produkujemy wysokiej jakości wyroby właśnie dla ludzi.

Fortis Technology - ludzie tworzą dla ludzi