Forty Sp.J. A.Korczyński, M.Tytkowska

Forty Sp.J. A.Korczyński, M.Tytkowska

Produkcja opakowań metodą termoformowania typu Blister oraz Skin-Pak, konfekcjonowanie wyrobów, maszyny do termoformowania i pakowania firmy ILLIG


Dane kontaktowe:

ul. Kopalniana 6A
Polska, 01-321 Warszawa


Opis działalności

Firma "FORTY.SC" powstała w roku 1998. W obszarze aktywności firmy znajdują się: opakowania typu blister
 • Produkcja opakowań typu SKIN i BLISTER na wysokowydajnych liniach technologicznych niemieckiej firmy ILLIG – lidera w zakresie termoformowania. Oferujemy:
  • opakowania blister,
  • usługowe pakowanie i konfekcjonowanie wyrobów,
  • inne jednorazowe opakowania wg wymagań odbiorców.
 • Projektowanie i wykonawstwo oprzyrządowania do produkowanych opakowań oraz usługowego konfekcjonowania produktów (formy, kopyta do zgrzewania, elektrody, wykrojniki).

  Projektujemy opakowania według indywidualnych wymagań klienta, zapewniamy pełny zakres wymaganego oprzyrządowania oraz uruchomienie produkcji.

 • Sprzedaż używanych maszyn do termoformowania i pakowania firmy ILLIG.

  Prowadzimy skup i remonty maszyn firmy ILLIG. W zakładzie w Różanie odbywają się również szkolenia pracowników naszych klientów. Pośredniczymy w sprowadzaniu oryginalnych części zamiennych do maszyn produkcji firmy ILLIG. Dotyczy to również maszyn, których produkcja została zaniechana wiele lat temu.

Forty - termoformowanie, skin, blister

Oprócz opakowań blister na drobne artykuły techniczne, biurowe, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego i inne, wytwarzamy: displaye reklamowe, reklamowe ekspozycje nowych serii kosmetyków, wkłady do bombonierek, paletki transportowe, oraz formowanie folii flokowanej. Wieloletnie doświadczenie w zakresie termoformowania pozwala nam na zaspokojenie wysokich oczekiwań klientów. Zarząd firmy, biuro, dział handlowy, oraz wszechstronnie wyposażona narzędziownia znajdują się w Warszawie. Zakład produkcyjny FORTY S.C. zlokalizowany jest w Różanie k/Ostrołęki. Dysponujemy tam powierzchnią produkcyjną ca 3.000 m2, obszernym zapleczem magazynowym, oraz placem manewrowym. Posiadamy własne środki transportu co umożliwia szybkie dostarczenie zamówionych produktów bezpośrednio do klienta.

Informacje nt.:
 • nowych maszyn do termoformowania firmy ILLIG,
 • możliwości wykonywania produktów z wysoką wydajnością i o bardzo dobrej jakości oraz
 • oferty techniczno-cenowe
otrzymać można od wyłącznego przedstawiciela na Polskę:

TOMIR S.C.
tel./fax: (022) 665-62-05
www.tomir.com.pl
e-mail: biuro@tomir.com.pl


Galeria zdjęćFirmy powiązane

Przedstawiciel firm Illig, Kuhne, Röchling
 

Przedstawiciel firm Illig, Kuhne, Röchling Maywo i Geaf na Polskę: maszyny do termoformowania płyt i folii, maszyny pakujące blister i skin, elementy i całe linie do wytłaczania folii i płyt płaskich oraz folii rozdmuchowych, zgrzewarki termiczne i w.cz., płyty i folie HIPS, ABS, ASA

Polska