Forty Spółka Jawna

Usługowa produkcja elementów termoformowanych (blistry, tace transportowe, wkładki do pudełek, wkłady do szuflad, pokrywy i osłony, ekspozytory i wystawienniki), usługi pakowania

Forty Spółka Jawna

Forty Spółka Jawna

ul. Kopalniana 6A
01-321 Warszawa
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma FORTY powstała w roku 1995 i zajmuje się: opakowania typu blister
 • Produkcją opakowań typu SKIN i BLISTER na wysokowydajnych liniach technologicznych niemieckiej firmy ILLIG – lidera w zakresie termoformowania. Oferujemy:
  • opakowania blister,
  • usługowe pakowanie i konfekcjonowanie wyrobów,
  • inne jednorazowe opakowania wg wymagań odbiorców.
 • Projektowaniem i wykonawstwem oprzyrządowania do produkowanych opakowań oraz usługowego konfekcjonowania produktów (formy, kopyta do zgrzewania, elektrody, wykrojniki).

  Projektujemy opakowania według indywidualnych wymagań klienta, zapewniamy pełny zakres wymaganego oprzyrządowania oraz uruchomienie produkcji.

 • Produkcją własną wyrobów termoformowanych (blistry, opakowania, wytłoczki)
Forty - termoformowanie, skin, blister

Oprócz opakowań blister na drobne artykuły techniczne, biurowe, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego i inne, wytwarzamy: displaye reklamowe, reklamowe ekspozycje nowych serii kosmetyków, wkłady do bombonierek, paletki transportowe, oraz formowanie folii flokowanej. Wieloletnie doświadczenie w zakresie termoformowania pozwala nam na zaspokojenie wysokich oczekiwań klientów. Zarząd firmy, biuro, dział handlowy, oraz wszechstronnie wyposażona narzędziownia znajdują się w Warszawie. Zakład produkcyjny FORTY zlokalizowany jest w Różanie k/Ostrołęki. Dysponujemy tam powierzchnią produkcyjną ca 3.000 m2, obszernym zapleczem magazynowym, oraz placem manewrowym. Posiadamy własne środki transportu co umożliwia szybkie dostarczenie zamówionych produktów bezpośrednio do klienta.

Galeria zdjęć

Firmy powiązane

Przedstawiciel firm Illig, Kuhne, Röchling Maywo i Geaf na Polskę: maszyny do termoformowania płyt i folii, maszyny pakujące blister i skin, elementy i całe linie do wytłaczania folii i płyt płaskich oraz folii rozdmuchowych, zgrzewarki termiczne i w.cz., płyty i folie HIPS, ABS, ASA

Polska