Biznes PlusLogo Gabriel-Chemie Polska Sp. z o.o.

Gabriel-Chemie Polska Sp. z o.o.

Producent masterbatchy i środków modyfikujących do tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Obywatelska 128/152
94-104 Łódź, Polska


GABRIEL-CHEMIE Group specjalizuje się w dziedzinie barwienia i uszlachetniania tworzyw sztucznych. Firma istnieje od roku 1950 i zalicza się dziś do wiodących producentów barwników do tworzyw sztucznych w Europie.

Paleta produktów firmy GABRIEL-CHEMIE Group opiera się na dwóch markach:
  • MAXITHEN® - nasza grupa produktów na bazie nośników do polimerów.
  • UNIMAX® - nasza grupa produktów na bazie uniwersalnych formuł nośników

Barwniki Gabriel Chemie

Powiązane ze sobą oddziały GABRIEL-CHEMIE Group dysponują bazą danych, która zawiera kilka tysięcy receptur i stale jest uzupełniana o nowe. Na wiele pytań zgłaszanych przez Klientów można zatem odpowiedzieć od razu.

Ponadto dział badań i rozwoju, w powiązaniu z przemysłem surowcowym i potrzebami Klientów na bieżąco opracowuje optymalne, technicznie zaawansowane i jednocześnie ekonomicze rozwiązania, które są w stanie sprostać wyzwaniom jutra. Punkt ciężkości spoczywa na dodatkach modyfikujących.

Zaawansowane kompozycje kolorystyczne są realizowane we współpracy z Klientami i designerami w ramach warsztatów we wszystkich oddziałach.

Koncentraty barwiące Gabriel Chemie

Koncern GABRIEL-CHEMIE jest zatem – w szczególności w dziedzinie swoich zasadniczych kompetencji – idealnym i niezawodnym partnerem w opracowywaniu Twoich pomysłów i projektów.

Galeria zdjęć: