Gamart S.A. PPHU

Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów dla budownictwa z branży tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Towarowa 29
Polska, 38-200 Jasło


Opis działalności

Gamart powstał w 1996 roku. Przedmiotem działalności firmy jest:

  • Produkcja, modernizacja i remonty urządzeń i narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Oferujemy poszczególne urządzenia oraz kompletne linie do przetwórstwa tworzyw ztucznych, dostarczamy nowoczesne systemy sterowania oraz zapewniamy montaż, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  • Produkcja kształtek HDPE dn 315-1200 do sieci wodociagowych i gazowych (redukcje i tuleje).
  • Produkcja łuków gładkich (bezszwowych) dn 90 - 315 z HDPE do sieci wodociagowych i gazowych.
  • Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów dla budownictwa z branży tworzyw sztucznych. Aktualnie na terenie Polski posiadamy 15 Składów i zatrudniamy ok. 100 pracowników.
  • Produkcja pługów odśnieżnych prowadzona jest przez firmę Sprinter-Logistyka Sp. z o.o. będącą wyłączną własnością PPHU "Gamart" SA

Naszym atutem jest nie tylko wysoka jakość oferowanych produktów, ale także pozostający do Państwa dyspozycji kompletny zespół pracowników firmy, charakteryzujący się zarówno fachową wiedzą jak i wieloletnim praktycznym doświadczeniem.

Jestesmy dystrybutorem takich producentów jak: GAMRAT, POLIPLAST, FUNKE, PIPELIFE, SPYRA-PRIMO, JAFAR, RURGAZ, POLIMARKY, WOBET-HYDRET, SOTRALENTZ, ACO, TRANS-QUADRO, PTS Rabka, WEBA, ZIEL-GAZ, ANTICOR, KREISEL, GREINPLAST, URSA, NTB. Naszym atutem jest nie tylko wysoka jakość oferowanych produktów, ale także pozostający do Państwa dyspozycji kompletny zespół pracowników firmy, charakteryzujący się zarówno fachową wiedzą jak i wieloletnim praktycznym doświadczeniem.


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć