Logo General Plastics Sp. z o.o.

General Plastics Sp. z o.o.

Producent maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wytłaczarki, linie do produkcji folii, butelek, wkładów do zniczy.


Dane kontaktowe:

ul. Kolejowa 152
Polska, 05-092 ŁomiankiJesteśmy obecni na polskim rynku od 1996 roku.

PRODUKUJEMY w Łomiankach pod Warszawą maszyny do PTS na bazie wytłaczarek:

  • wytłaczarki / kompletne linie do produkcji folii PE (LDPE, HDPE, stretch, termokurczliwa itp.) 1- 2- 3-warstwowej, metodą rozdmuchu,
  • butelczarki / wytłaczarko-rozdmuchiwarki z napędami pneumo-mechanicznymi i/lub elektrycznymi do butelek, pojemników, fiolek, wkładów do zniczy itp., o ściankach 1- oraz 3- i 4-warstwowych (koekstruzja) z LDPE, HDPE, PP, PVC, PET-G, PA,
  • wtryskarko-rozdmuchiwarki (IBM) do pojemników z PE i PP,
  • linie do regranulacji odpadów poprodukcyjnych PE, PP.
  • wytłaczarka generla plastics

STAWIAMY na indywidualną współpracę z Klientem – maszyny są konstruowane i wyposażane ściśle pod potrzeby Klienta.

KONSTRUUJEMY maszyny spełniające unijne wymagania odnośnie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (znak CE), proste w obsłudze, energooszczędne, z nawrotem odpadu tam gdzie to możliwe.

DOSTARCZAMY zarówno kompletne linie produkcyjne, bogato wyposażone w urządzenia peryferyjne, jak też poszczególne maszyny i podzespoły.

OFERUJEMY atrakcyjne ceny i warunki dostaw, szkolenie obsługi, doradztwo, serwis pogwarancyjny i wsparcie techniczne. Na życzenie Klienta dostawę maszyn łączymy z uruchomieniem produkcji wyrobów w zakładzie Klienta.

REKOMENDACJA – najlepszą rekomendacją naszych maszyn są uzyskane patenty oraz otrzymane nagrody i wyróżnienia na targach branżowych w kraju i za granicą.
Galeria zdjęć