Georg Utz Sp. z o.o.

Systemy z tworzywa sztucznego do transportu i magazynowania

Georg Utz Sp. z o.o.

Georg Utz Sp. z o.o.

ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947 r.


Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów dla logistyki i magazynowania oraz przemysłu, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety i skrzyniopalety.


Georg Utz Sp. z o.o.


Wykorzystuje dwa rodzaje technologii: pojemniki i palety są produkowane wtryskowo, natomiast wypraski - w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów.


Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki - przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, rolnictwie, a także w dystrybucji i handlu. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Poczta Polska, Viessmann czy Volkswagen.Grupa Utz posiada osiem zakładów produkcyjnych w: Polsce, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Meksyku oraz sieć przedstawicielstw na całym świecie.


Georg Utz - Zakład

Georg Utz Sp. z o.o posiada certyfikaty: ISO 9001:2015. Jest członkiem Polskiej Izby Opakowań i Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych. W 2018 r. Georg Utz obchodził 20 lat obecności na polskim rynku.


Więcej na stronie: utzgroup.com

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt: info.pl@utzgroup.com

Galeria zdjęć