Gieros Marcin Gieros

Formy wtryskowe, narzędziownia, wtryskownia, wyroby z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Kwiatkowice Kolonia 8A
98-105 Wodzierady, PolskaGIEROS - Marcin Gieros jest firmą założoną ponad 30 lat temu. Na początku działalności zajmowaliśmy się produkcją galanterii i sztucznej biżuterii. Z tej tradycji wynika dbałość o atrakcyjny i estetyczny wygląd naszych wyrobów. Od dziesięciu lat produkujemy formy wtryskowe i detale z tworzyw sztucznych. W kontaktach z klientami kierujemy się filozofią od pomysłu klienta do wyrobu gotowego. Możliwość realizacji tej filozofii zapewniają nam poszczególne działy firmy:

DZIAŁ PROJEKTOWY, zatrudniający plastyka oraz konstruktorów. Tutaj powstaje design wyrobu i jego konstrukcja, tutaj też projektujemy formę wtryskową i piszemy ścieżki narzędzi dla frezarek CNC. Pracujemy na oprogramowaniu ArtCam firmy Delcam, SolidWorks, CAM Works.

FREZARKI CNC. Posiadamy pięć frezarek CNC oraz trzy centra obróbcze, na których frezowane są wstawki formujące do form. Na tych maszynach powstają też inne narzędzia takie jak matki do odlewów oraz formy do formowania próżniowego.

NARZĘDZIOWNIA KLASYCZNA. Wyposażona jest we: frezarki, tokarki, elektrodrążarki wgłębne i drutowe, szlifierki i wiertarki. To tutaj powstają formy wtryskowe. Dotychczas wykonaliśmy ich ponad siedemset.

WTRYSKOWNIA. Gotowe formy trafiają na wtryskownię, która wyposażona jest we wtryskarki firm Arburg, Engel, Haitian, Borche.