Gieros - Marcin Gieros

Formy wtryskowe, narzędziownia, wtryskownia, wyroby z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Kwiatkowice Kolonia 8A
Polska, 98-105 Wodzierady


Opis działalności

Firma Gieros od ponad 35 lat towarzyszy Państwu, doradzając i zapewniając najlepsze rozwiązania w zakresie nowoczesnej produkcji detali ozdobnych oraz wyrobów technicznych z tworzyw termoplastycznych metodą wtrysku. Od konkurencji wyróżnia nas autorska technologia projektowania i produkcji form oparta na automatyzacji poszczególnych procesów, wynikająca z wieloletnich badań i doświadczenia.

Kierujemy się filozofią: od pomysłu klienta do wyrobu gotowego.

Do naszych największych klientów możemy zaliczyć firmy z branży motoryzacyjnej, rehabilitacyjnej, meblowej, kosmetycznej, odzieżowej i budowlanej. Tak szeroką gamę odbiorców oraz dużą elastyczność zapewnia nam doskonale wyposażony i nowoczesny, stale powiększany, park maszynowy. W pełni zautomatyzowane, komputerowo sterowane urządzenia, głównie firm Arburg oraz Haitian, pozwalają zadbać o precyzję i powtarzalność wykonywanych elementów.

Jesteśmy w stanie wykonać, powołać do życia niemal każdy produkt, który tylko zarysuje się w Państwa wyobraźni. Pozwala nam na to własne biuro projektowe i konstrukcyjne oraz nowocześnie wyposażona narzędziownia, w której powstają formy do produkcji wtryskowej. Nieustannie modyfikujemy, udoskonalamy  możliwości asortymentowe, produkcyjne i  techniczne. Kompleksowość naszych projektów pozwala stworzyć produkt finalny od  zaledwie  2-3 gram do 1,2 kg.

Z ogromnym potencjałem naszej kadry jesteśmy w stanie urzeczywistnić Wasze zamierzenia.