Glasspol

Pustaki szklane, luksfery E 60, EI 15 - EI 120, szkło fusing, klej i krzyżyki do luksferów, okna do luksferów


Dane kontaktowe:

ul. Lipowa 11A
Polska, 51-180 Szymanów


Opis działalności

Firma Glasspol – największy importer i dystrybutor pustaków szklanych w Polsce. Posiadamy bogaty asortyment pustaków szklanych i akcesoriów do montażu, okienek wentylacyjnych do luksferów.  Doświadczenie w pustakach szklanych posiadamy od 1993 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się i doskonalimy, co pozwala nam być ekspertami w branży pustaków szklanych i luksferów. Akcesoria do montażu pustaków szkjlanych (krzyżyki, klej i pręty ocynkowane). W naszej ofercie mamy z Certyfikatem pustaki szklane ognioodporne: EI 15, E 60, EI 30, EI 60, EI 90, EI 120.
Glasspol - Jedyny w Polsce producent gotowych okien (modułów) z pustaków szklanych!

Luksfery, Glassblocks, pustaki szklane: LA ROCHERE, GRUPA SEVES BASIC, DESIGN. Systemy montażu, pustaki o odporności ogniowej E 60, EI 15, EI 30, EI 60,
Najtańsze ogniowe przeszklenia pustaków szklanych EI 30 i EI 60 na rynku.
Wyłączny przedstawiciel francuskiej fabryki szkła La Rochere, pustaki, luxfery podłogowo-sufitowe, różne wymiary i wzory, szkło budowlane, szkło fusing - umywalki, ściany, drzwi, dekory szklane w technologii fusing. Asortyment można znaleźć i zamówić w firmie Glasspol.pl Pustaki Szklane osobiście lub przez e-mail. Obsługa firm i klientów indywidualnych. Zapraszamy!

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane