Glasspol

Pustaki szklane, luksfery E 60, EI 15, EI 30, EI 60, EI 90, EI 120, klej, pręty i krzyżyki do luksferów, okna do luksferów.

Glasspol

ul. Lipowa 11A
51-180 Szymanów
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma Glasspol pustaki szklane – największy importer i dystrybutor pustaków szklanych w Polsce. Posiadamy bogaty asortyment pustaków szklanych i akcesoriów do montażu, okienek wentylacyjnych do luksferów.  Doświadczenie w pustakach szklanych posiadamy od 1993 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się i doskonalimy, co pozwala nam być ekspertami w branży pustaków szklanych i luksferów. Akcesoria do montażu pustaków szklanych (krzyżyki, klej i pręty ocynkowane). W naszej ofercie mamy z Certyfikatem pustaki szklane ognioodporne: EI 15, E 60, EI 30, EI 60, EI 90, EI 120. Pustaki szklane energooszczędne z Certyfikatem ITB.
Glasspol - Jedyny w Polsce importer okien do pustaków szklanych!

Luksfery, Glassblocks, pustaki szklane: LA ROCHERE, GRUPA SEVES BASIC, DESIGN. Systemy montażu, pustaki o odporności ogniowej E 60, EI 15, EI 30, EI 60,
Najtańsze ogniowe przeszklenia pustaków szklanych EI 30 i EI 60 na rynku. Cegły szklane wykonane w całości ze szkła.
Wyłączny przedstawiciel francuskiej fabryki szkła La Rochere, pustaki, luxfery podłogowo-sufitowe, różne wymiary i wzory, szkło budowlane. Pustaki Seves Basic i Seves Design. Asortyment można znaleźć i zamówić w firmie Glasspol.pl Pustaki Szklane, w sklepie internetowym Luksfer.pl  osobiście lub przez e-mail. Obsługa firm i klientów indywidualnych. Zapraszamy!

Kategorie

  1. Surowce » Szkło