Goglio East Europe Sp. z o.o.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem włoskiej firmy Goglio - producenta opakowań elastycznych i maszyn pakujących


Dane kontaktowe:

ul. Wielicka 30
Polska, 30-552 Kraków


Opis działalności

Firma Goglio S.p.A., założona w 1850 roku w Mediolanie, jest liderem w dziedzinie opakowań elastycznych, maszyn pakujących i technologii pakowania. Zakłady produkcyjne znajdują się we Włoszech, Holandii, USA i w Chinach. Punkty handlowe i serwisu posprzedażowego wraz z magazynami działają w Polsce, Hiszpanii, Francji, Holandii i Japonii. Goglio zapewnia kompletne rozwiązania w zakresie opakowań dla przemysłu spożywczego, pet food, chemicznego, farmaceutycznego oraz branży detergentów.
Firma Goglio East Europe Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem Goglio S.p.A. na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. W swojej ofercie posiadamy wysokobarierowe laminaty (w postaci rolek lub torebek), worki aseptycze o poj. od 2,5l do 1400l, wyroby plastikowe (w postaci zaworków i korków), a także automatyczne, wysokowydajne linie pakujące. Opakowania Goglio znajdują zastosowanie w pakowaniu: kawy ziarnistej i mielonej, dań gotowych, artykułów spożywczych, karmy dla zwierząt, produktów chemicznych i detergentów. Opakowania przeznaczone są dla branży przemysłowej, detalicznej i cateringu. Wielkość opakowania Goglio zaczyna się od kilku gramów, a kończy na 1.400 litrach. Rozwiązania firmy Goglio takie jak nowatorskie techniki zadruku metodą rotograwiury do 9 kolorów, nietypowe formaty i kształty w tym m.in. doy-pack, Easy Open, nacięcie laserowe, system wielokrotnego zamknięcia, Tin-Tie czy zamknięcie strunowe, zapewniają doskonałą prezentację i przechowywanie produktu finalnego.
Linie pakujące Goglio są wykorzystywane do pakowania produktów płynnych, granulowanych, sypkich, w kawałkach i są w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby w zakresie sposobu pakowania: próżniowe, z uzupełnieniem gazu, w atmosferze gazu obojętnego lub kontrolowanego.

Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Inne