Green Pack Tadeusz Szymanek FPHU

Specjalizujemy się w dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku


Dane kontaktowe:

ul. Długa 14, Wierzchowisko
Polska, 42-233 Mykanów


Opis działalności

Firma "Green Pack" istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Siedzibą firmy jest miejscowość Wierzchowisko, położona na obrzeżu Częstochowy, w gminie Mykanów. Alternatywą wyrobu opakowań dla odbiorców jest ich funkcjonalność, niepowtarzalność, dobór wzornictwa wg trendów i oczekiwań ostatecznego klienta. Firma Green Pack prezentuje usystematyzowaną ofertę na różnorodne opakowania i artykuły jednorazowego użytku. Każdy użytkownik znajdzie interesujące Go opakowania, dzięki którym świadomie może kreować własne potrzeby. Obecne trendy w opakowalnictwie, stosowane surowce, wzornictwo, indywidualne projekty obrazują potencjał wyboru opakowań dla wielu branż.

Firma Green Pack opierając się na doświadczeniu produkcyjnym swoich partnerów i 20 latach własnych doświadczeń marketingowych kieruje swoja bogata ofertę ponad - 1500 wzorów opakowań - do:
producentów i przetwórców żywności
różnorodnych gałęzi przemysłu
gastronomi, catering
sklepów, biur, szkół, banków

Firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników, że opakowania mogą być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne, ale i przyjazne środowisku naturalnemu. Dowodem na takie działania jest świadoma potrzeba wdrażania opakowań wytworzonych na bazie surowców pochodzenia naturalnego, połączone z edukacją handlową. Na wyciągnięcie ręki, każdemu komu bliska jest Natura, może skorzystać z oferty naczyń ekologicznych o nazwie handlowej "Chinet", czy wykonanych z PLA - Bio Ware - kubków na napoje. Zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę firmy handlowej Green Pack, która wprowadza do obrotu handlowego i użytkowego różnorodne opakowania, a jednocześnie posiada świadomość zachodzących zmian w produkowanych i stosowanych opakowaniach.