Grupa Azoty S.A.

Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kaprolaktam, nawozy mineralne, chemikalia

 
Dane kontaktowe:
ul. E. Kwiatkowskiego 8
Polska, 33-101 Tarnów

O firmie

Kompleksowość oferty oraz wysoka jakość obsługi Klientów sprawia, że Grupa Azoty S.A. jest interesującym partnerem w kilku grupach produktowych. Produkty oznaczone znakiem firmowym Grupy Azoty są rozpoznawalne zarówno w kraju, jak i na rynkach światowych. Ponad 60 proc. produkcji jest przeznaczana na eksport, a rynki krajów unijnych są naszym strategicznym obszarem handlowym. Odbiorcą wyrobów Grupy Azoty S.A. oprócz Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Środkowej jest Daleki Wschód.

Firma jest wiodącym producentem poliamidów oraz kaprolaktamu. W ofercie znajdują się ponadto: tworzywa sztuczne, surowce do produkcji tworzyw sztucznych, nawozy mineralne oraz chemikalia. Firma dysponuje własnym Zakładem Badawczym, współpracuje również z zewnętrznymi jednostkami badawczymi w kraju jak i zagranicą. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez Firmę produktów jest wdrożenie Systemu Zapewnienia Jakości w oparciu o normę ISO 9001 oraz fakt legitymowania się przez "Zakłady" Systemem Zarządzania Środowiskowego w oparciu o normę ISO 14001.

Misją Grupy Azoty S.A. jest osiągnięcie dominującej pozycji na rynku krajowym i osiągniecie silnej oraz stabilnej pozycji konkurencyjnej w UE w zakresie tworzyw konstrukcyjnych, w warunkach elastycznego zaspokajania potrzeb klientów, a także wzmocnienie pozycji na rynku krajowym w zakresie nawozów azotowych poprzez poprawę jakości i rozszerzenie oferty. Zapraszamy do współpracy!

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości