HDF Software Sp. z o.o.

Obsługa firm w zakresie systemów zarządzania i automatycznej identyfikacji

HDF Software Sp. z o.o.

ul. Sępa-Szarzyńskiego 34-36/L3
50-351 Wrocław
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

HDF Software jest liderem w programowaniu systemów optymalizujących procesy produkcyjne, wykorzystywanych zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Jesteśmy w czołówce polskich firm zajmujących się automatyczną identyfikacją oraz dedykowanymi rozwiązaniami dla przedsiębiorstw. Wdrażamy systemy, które zapewniają szybki i wymierny zwrot z inwestycji.

Nasze działania sięgają daleko poza granice naszego kraju. Specjalizujemy się w usprawnianiu procesów produkcyjnych i logistycznych przedsiębiorstw na terenie Europy, a także USA, Japonii, Chin czy Australii. Pozwala nam to czerpać wiedzę od najlepszych.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

1. Mamy w swoim portfolio kilka tysięcy udanych wdrożeń.

2. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz najnowszą wiedzę i kadrę wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

3. Projektujemy, prowadzimy konsultacje, tworzymy, a następnie wdrażamy zaawansowane oprogramowanie i systemy informatyczne. Ich możliwości zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

4. Nieustannie poszerzamy zakres swojej działalności, dlatego marka HDF Software od lat kojarzona jest z niezawodnymi rozwiązaniami i usługami najwyższej jakości.

Posiadamy liczne grono zadowolonych klientów: CAT Polska, Bridgestone, Avery Dennison Polska, 3M Poland, BETADRD, DONG YANG Electronics, ALSTOM, ALBA, DENSO Thermal Systems, BASF Polska i wielu innych.Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości