Hakom s.c. PPHU

Kanały i kształtki wentylacyjne z tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Wynalazek 3
Polska, 02-677 WarszawaOd ponad 15 lat działamy przy realizacjach najbardziej wymagających instalacjach dystrybucji i obróbki powietrza. Nasza wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie to narzędzie którymi pragniemy wspierać Państwa przy realizacji najtrudniejszych inwestycji w zakresie budowy specjalistycznych systemów chemoodpornych z tworzyw sztucznych.

Przekształcony częściowo zakład produkcyjny specjalizuje się w produkcji kanałów, kształtek, wyposażenia i osprzętu z tworzyw sztucznych PVC, PPs, PP, PPs-el i PE do systemów HVAC. Oferujemy elementy okrągłe o średnicach od 50 mm do 1400 mm oraz prostokątne od wymiaru 110x110 mm. Lata doświadczeń i opracowana technologia pozwala na wytwarzanie rur i kształtek bezszwowych aż do średnicy 1000mm z PCV, PPS, PP, PPs-el i PE.

Nasze produkty i naszych partnerów handlowych pomagają zaoszczędzić zarówno czas jak i środki finansowe. Dzięki opracowanemu systemowi wytwarzania posiadamy w swojej ofercie znormalizowany system kanałów , rur, kształtek i osprzętu do chemoodpornych instalacji wentylacyjnych z tworzyw sztucznych. Stała optymalizacja w decydujący sposób przyczynia się do innowacyjności rozwiązań, a tym samym efektywnych korzyści.

Wszystkie elementy produkowane są przez termoformowanie, spawanie, wytłaczanie, kształtowanie ciśnieniowe i techniki wtryskowe na urządzeniach systematycznie poddawanym kontroli i modernizacjom.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby budowlane