Hays Poland Sp. z o.o.

Doradztwo personalne, usługi w zakresie rekrutacji z oparciu o wyspecjalizowane dywizje

 
Dane kontaktowe:
ul. Marszałkowska 126/134
Polska, 00-008 Warszawa

Opis działalności

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. Obecnie HAYS Poland jest liderem rynku rekrutacji stałych i systematycznie powiększa swój udział w rynku w pozostałych obszarach. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji w oparciu o wyspecjalizowane dywizje, skupiające się na obsłudze poszczególnych sektorów rynku pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu nowych inwestorów w budowaniu ich struktur organizacyjnych w trakcie projektów greenfiled/brownfield.
Unikalny system rekrutacji, doświadczona i liczna kadra oraz silna specjalizacja daje gwarancję dotarcia do specjalistów i managerów najwyższej klasy i umożliwia najefektywniejsze dopasowanie procesu rekrutacji do wymagań pracodawców.

Dywizja HAYS Manufacturing&Logistics jest wyspecjalizowaną dywizją firmy rekrutacyjnej HAYS Poland, współpracującą z firmami produkcyjnymi, logistycznymi,e-commerce centrami research and development ale również SSC zlokalizowanymi w całej Polsce. Realizujemy projekty rekrutacyjne w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, jakości, optymalizacji procesów itp.