Heinz-Plastics Polska Sp. z o.o.

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego


Dane kontaktowe:

ul. Przemysłowa 57
Polska, 13-200 Działdowo


Opis działalności

Heinz-Plastics Polska Sp. z .o. została założona w 1998 roku, jesteśmy producentem opakowań do kosmetyków (nasadki z Surlynu oraz z innych surowców do butelek perfumeryjnych, nakrętki do słoiczków i butelek, jedno i dwu-komponentowe zamknięcia flip-top, opakowania roll-on, butelki z PET);
należymy do Grupy Heinz-Glas, znanego dostawcy szklanych opakowań wykorzystywanych w perfumerii i kosmetyce oraz opakowań z tworzyw sztucznych dedykowanych dla przemysłu kosmetycznego.

Nasza misja i nadrzędny cel to oferowanie Klientom takich produktów i usług, które spełniają ich oczekiwania pod względem jakości, niezawodności, wzornictwa, ceny i terminowości.

Jakość przede wszystkim: w celu uzyskania odpowiedniego stopnia wiarygodności u naszych Klientów, a także efektywnego zarządzania jakością w firmie wdrożono System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001:2015. Z pomocą tego systemu pragniemy być dla naszych Klientów godnym zaufania
i niezawodnym partnerem w dostawach naszych produktów

Oferta komplementarna: Heinz-Plastics Polska w kooperacji z Heinz-Glas Działdowo wdrożyło strategię „complete packaging solutions” czyli oferowanie Klientom opakowań kompletnych (szklanych i towrzywowych) wraz z ich dekoracją.

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć


Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Opakowania drobne » Butelki