Heinz Plastics Polska Sp. z o.o.

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego


Dane kontaktowe:

ul. Przemysłowa 57
Polska, 13-200 DziałdowoKim jesteśmy…
Heinz Plastics Polska Sp. z .o. została założona w 1998 roku, jesteśmy producentem opakowań do kosmetyków (nasadki z Surlynu oraz z innych surowców do perfum, nakrętki do słoiczków i butelek, dwu-komponentowe zamknięcia flip-top, opakowania roll-on, butelki z PET);
należymy do Grupy Heinz, znanego dostawcy szklanych opakowań wykorzystywanych w perfumerii i kosmetyce oraz opakowań z tworzyw sztucznych dedykowanych dla kosmetyki i farmacji.

Nasza misja….
I nadrzędny cel to oferowanie Klientom takich produktów i usług, które spełniają ich oczekiwania pod względem jakości, niezawodności, wzornictwa, ceny i terminowości.

Jakość przede wszystkim…
W celu uzyskania odpowiedniego stopnia wiarygodności u naszych Klientów, a także efektywnego zarządzania jakością w firmie wdrożono System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001:2008. Z pomocą tego systemu pragniemy być dla naszych Klientów godnym zaufania
i niezawodnym partnerem w dostawach naszych produktów

Oferta komplementarna…
Heinz Plastics Polska w kooperacji z Heinz Glas Działdowo wdrożyło strategię oferowania Klientom „complete packaging solutions” – która zakłada podczas tworzenia opakowań oferowanie Klientom kompetencji technicznych obydwu zakładów, tym samym skracając i ułatwiając proces rozwoju oferowanych przez nas produktów. Kolejnym krokiem w rozwinięciu wspomnianej strategii jest także dekoracja w/w opakowań.


Galeria zdjęć