Innovia Films Poland sp. z o.o.

Spółka Innovia Films Poland Sp z o. o. jest częścią GRUPY CCL. Swoje folie BOPP i CPP sprzedaje pod marką: Propafilm, Rayowrap, Rayoform, Propacast.

 
Dane kontaktowe:
ul. Łukasiewicza 46
Polska, 09-400 Płock

Opis działalności

Przedsiębiorstwo funkcjonujące obecnie jako INNOVIA Films Poland Sp. z o.o. powołane zostało w 1996 r. przez Petrochemię Płock S.A.

Od 2020 roku spółka jest częścią GRUPY CCL. Swoje folie sprzedaje pod marką: Propafilm, Rayowrap, Rayoform, Propacast.

Innovia, w skład której wchodzi Innovia Films Poland Sp. z o. o.  jest głównym producentem wysoce zróżnicowanych specjalistycznych folii BOPP, oferujących produkty wytwarzane w procesach rozdmuchu, wylewu i wytłaczania Cast.  Zajmuje wiodącą pozycję na światowych rynkach wysokowydajnych opakowań powlekanych, obwolut tytoniowych, etykiet i folii zabezpieczających.

Innovia zatrudnia ponad 1400 osób na całym świecie i posiada zakłady produkcyjny w Australii, Belgii, Niemczech, Polsce, Meksyku oraz Wielkiej Brytanii.  Firma koncentruje się na wysokiej jakości produktach o wartości dodanej, silnych relacjach z klientami, badaniach i rozwoju oraz doskonałej obsłudze.

INNOVIA Films Poland Sp. z o.o. posiada wdrożony Zintegrowany System Zarządzania w oparciu o normy ISO 9001:2015, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności BRC/IoP.


 

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć