Inter Globus Sp z o o

Firma produkcyjna gaz klej

 
Dane kontaktowe:
ul. Góry Warszawskie 57
Polska, 05-462 Duchnow

opis działalności

Od ponad 15 lat firma „Inter Globus” Sp. z o.o. jest wiodącym producentem kleju do wielu rodzajów zastosowań.
Działalność firmy oparta jest na produkcji i konfekcjonowaniu w tuby aluminiowe klejów poliuretanowych oraz klejów na bazie kauczuku naturalnego i syntetycznego, które następnie sprzedawane są na rynek krajowy oraz eksportowane do wielu krajów świata.

Zajmujemy się również działalnością usługową w zakresie produkcji opakowań wykonanych technologią termoformowania oraz konfekcjonowania wyrobów dostarczonych przez klienta. Pracujemy na wysoko wydajnych automatach firmy ILLIG, które dają nam szansę być jedną z najtańszych i najlepszych jakościowo firm w Polsce.

Ponadto, jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych. Główny asortyment, jaki oferujemy naszym klientom to m.in. :

•standardowe kołki rozporowe
•zamocowania do ceramiki sanitarnej
•zamocowania do płyt gipsowo-kartonowych
•różnego rodzaju wkręty
Od 2010 roku zajmujemy się produkcją gazu do zapalniczek. W naszej ofercie posiadamy płynny gaz do zapalniczek i zapalaczy gazowych. Oferowany produkt dostępny jest w pojemnikach aluminiowych o pojemnościach: 100 ml i 150 ml.

Dzięki stałemu rozwojowi firmy „Inter Globus” Sp. z o.o. zapewniamy naszym klientom produkty o najwyższej jakości zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami.

Z poważaniem
„Inter Globus” Sp. z o.o