Interplastics s.r.o.

Dystrybucja tworzyw sztucznych

Interplastics s.r.o.
 
Dane kontaktowe:
ul. Gorkého 10
Słowacja, 811 01 Bratislava

Opis działalności

Interplastics Company s.r.o. została założona w 2005 roku w celu dystrybucji granulatów tworzyw sztucznych z alternatywnych źródeł. Nasze doświadczenie z tworzywami sztucznymi sięga jednak 1995 roku i dlatego jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu dużych, średnich i małych firm nie tylko na rynku słowackim i czeskim.

Obecnie dystrybuujemy na rynek europejski około 1500 ton materiału miesięcznie, podczas gdy specjalizujemy się głównie w naturalnych tworzywach NEAR TO PRIME (Dow, Lyondellbasell, Boreails, Exxonmobil, Versalis, Unipetrol) material (LDPE, LLDPE (C4,C6,C8, mL, VLDPE ), HDPE, EVA and PP ) and primary materials from ExxonMobil (LDPE, LLDPE, HDPE, PP), LG Chem (engineering plastics) and Rompetrol (LDPE, PP). Nasz zespół jest w stanie zapewnić dostawę bezpośrednich materiałów. Dostarczamy również czarny ABS, HIPS, PPC i HDPE.

W 2021 roku połączyliśmy siły z jednym z największych dystrybutorów w UE, firmą Interpolimeri S.p.a. Do naszego portfolio produktowego dołączyli ważni partnerzy tacy jak ExxonMobil, LG, OrlenUnipetrol czy Global Color Polska. Obecnie wspólnie dystrybuujemy ponad 200 000 ton materiału rocznie.

1x1

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem dla kilku producentów na rynku słowackim, czeskim, ale także rumuńskim.

Zakres produktów / usług

Od 2023 roku nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem firmy Global Color Polska wyłącznie na rynek słowacki i czeski. Firma jest jednym z największych europejskich producentów dodatków i koncentratów, produkujących koncentraty białe, czarne i kolorowe, dodatki, stabilizatory UV, bariery UV, przeciwutleniacze, środki antystatyczne, uniepalniacze, środki uszlachetniające i czyszczące oraz wiele innych rodzajów dodatków.

Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem indyjskiej firmy Omega Plasto Compounds na rynku słowackim i czeskim, produkującego mieszankę o nazwie handlowej Polycom (zastosowanie do obróbki PE, PP, EVA) i Polycom-P (ręczne przetwarzanie PCW). Polycom to modyfikator o nazwie. środek przetwarzający w postaci granulek. Polycom-P to środek przetwarzający w postaci proszku odpowiedni do formulacji z PVC.

W 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z portugalską firmą Cabopol i staliśmy ich wyłącznym dystrybutorem na rynek słowacki, czeski i rumuński. Cabopol jest globalnym producentem rozwiązań złożonych (TPE-S, PVC, PE i PP bezhalogenowych), które koncentrują się na materiałach opakowaniowych, a także przemyśle motoryzacyjnym, medycznym, obuwniczym, kablowym i budowlanym.

Nasze działania zostały rozszerzone w 2014 roku o sprzedaż materiałów od Versalis szczególnie na rynku słowackim. Jest to materiał taki jak. LDPE Riblene, LLDPE Flexirene i inne.

Współpracujemy również z czeskim producentem OrlenUnipetrol w zakresie dostaw materiałów HDPE i PP.

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy.

3x1