Interplastics s.r.o.

Interplastics s.r.o.

Dystrybucja tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Gorkého 10
Słowacja, 811 01 Bratislava


Opis działalności

Interplastics Company s.r.o. została założona w 2005 roku w celu dystrybucji granulatów tworzyw sztucznych z alternatywnych źródeł. Nasze doświadczenie z tworzywami sztucznymi sięga jednak 1995 roku i dlatego jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu dużych, średnich i małych firm nie tylko na rynku słowackim i czeskim.

Obecnie dystrybuujemy na rynek europejski około 1500 ton materiału miesięcznie, podczas gdy specjalizujemy się głównie w naturalnym materiale NEAR TO PRIME [LDPE, LLDPE (C4, C6, C8, MLL), VLDPE, HDPE, EVA i PP]. Nasz zespół jest w stanie zapewnić dostawę bezpośrednich materiałów. Dostarczamy również czarny ABS, HIPS, PPC i HDPE. Oferujemy materiały wiodących europejskich producentów poliolefin, takich jak: LyondellBasell, Borealis, Ineos, Dow, Exxon i wiele innych.

1x1

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem dla kilku producentów na rynku słowackim, czeskim, ale także rumuńskim.

Zakres produktów / usług

Od 2013 roku nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem firmy A.Schulman na rynku słowacki i dostarcza ich produkty również rynki czeski i rumuński. Obecnie firma jest jednym z największych na świecie producentów dodatków i koncentratów, produkuje koncentraty białe, czarne i kolorowe, dodatki, stabilizatory UV, bariery UV, przeciwutleniacze, środki antystatyczne, środki zmniejszające palność, środki procesowe i czyszczące oraz wiele innych rodzajów dodatków.

Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem indyjskiej firmy Omega Plasto Compounds na rynku słowackim i czeskim, produkującego mieszankę o nazwie handlowej Polycom (zastosowanie do obróbki PE, PP, EVA) i Polycom-P (ręczne przetwarzanie PCW). Polycom to modyfikator o nazwie. środek przetwarzający w postaci granulek. Polycom-P to środek przetwarzający w postaci proszku odpowiedni do formulacji z PVC.

W 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z portugalską firmą Cabopol i staliśmy ich wyłącznym dystrybutorem na rynek słowacki, czeski i rumuński. Cabopol jest globalnym producentem rozwiązań złożonych (TPE-S, PVC, PE i PP bezhalogenowych), które koncentrują się na materiałach opakowaniowych, a także przemyśle motoryzacyjnym, medycznym, obuwniczym, kablowym i budowlanym.

Nasze działania zostały rozszerzone w 2014 roku o sprzedaż materiałów od Versalis szczególnie na rynku słowackim. Jest to materiał taki jak. LDPE Riblene, LLDPE Flexirene i inne.

Ostatnio (2015) staliśmy się wyłącznym przedstawicielem technologii Lifeline na rynku słowackim, czeskim, austriackim, węgierskim, bułgarskim i rumuńskim. Firma ta jest producentem dodatków takich jak: dodatek przeciwdrobnoustrojowy i przeciwgrzybiczy, dodatek zapewniający dłuższą świeżość żywności, repelenty do ochrony przed owadami i ssakami, chroniące metal przed kondensacją w opakowaniach żywności itp.

Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy.

3x1