Ionexim

Innowacje przemysłowe elektrostatyka, jonizatory, dejonizatory, listwy jonizujące, generatory IML, dysze obrotowe, transwektory, czyszczarki, noże powietrzne


Dane kontaktowe:

ul. Al.Wojska Polskiego 20A/29
Polska, 05-800 Pruszków


Opis działalności

Od ponad 10 lat rozwiązujemy skutecznie problemy w procesach przemysłowych. Jonizatory, dejonizatory, listwy neutralizujące i ładujące, inteligentne listwy elektrostatyczne, dysze obrotowe, rozpylacze, dmuchawy, generatory IML, czyszczarki, mierniki ładunku do stref EX /Atex, noże powietrzne, transwektory, schładzacze, dobierane są proporcjonalnie do potrzeb technologicznych.

Wykonujemy pomiary i konsultacje certyfikowanymi urządzeniami wiodących marek.

Satysfakcja klienta jest priorytetem. Prosimy o przedstawienie problemu / zapytania jako e-mail lub telefonicznie. Dokładna informacja o przyczynach i wymaganiach, to najlepsza droga do skutecznego i ekonomicznego rozwiązania problemu / zagadnienia w konkretnym procesie przemysłowym.

Współpracujemy jedynie z doświadczonymi partnerami w kraju i na świecie. Po analizie, projekty modernizacji mogą zostać wykonane "pod klucz", włącznie z odbiorem końcowym i dokumentacją techniczną.

Dzięki rozwiązaniu problemu na bazie wieloletnich doświadczeń i naszych innowacyjnych produktów, jakość, wydajność, ekonomia procesu, staną u podstaw owocnej współpracy.