Irbox Sp. z o.o. Centrum Opakowań Jednostkowych

opakowania ozdobne, pudełka ozdobne, producent, opakowania reklamowe, produkcja maszynowa, przyłbice ochronne


Dane kontaktowe:

ul. Królewska 76
Polska, 05-822 Milanówek


Opis działalności

Dzięki naszemu 23-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przyjąć każde nietypowe zlecenie produkcji pudełek wg projektu i wymagań klienta. Naszą specjalnością są: oklejane pudełka z tektury litej, pudełka fasonowe (wykrojnikowe), pudełka składane, pudełka ozdobne z kartonu, pudełka kaszerowane, skomplikowane pudełka składane ręcznie, ekskluzywne pudełka premium, etui do medali, albumy, opakowania i produkty reklamowe. Oferujemy także usługi introligatorskie, konfekcjonowanie, co-packing i inne.

Gwarantujemy szybkie i solidne wykonanie oraz atrakcyjne ceny. Zapewniamy kompleksową obsługę każdego zlecenia oraz dostawę w dowolne miejsce w kraju i w Europie.

Specjalizujemy się w produkcji pudełek z tektury litej typu rigid box, w tym między innymi pudełek denko plus wieko, szufladowych i zamykanych na magnesy, oklejanych papierami ozdobnymi barwionymi w masie albo zadrukowanymi i uszlachetnionymi papierami powlekanymi.

Dzięki nowoczesnej zautomatyzowanej linii technologicznej do produkcji pudełek oklejanych, możemy zaoferować doskonałą jakość, bardzo konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji

Jako jeden z nielicznych producentów w Polsce specjalizujemy się w produkcji składanych pudełek z tektury litej, dzięki czemu mogą być one transportowane i przechowywane na płasko. Konstrukcja ta pozwala znacząco zredukować miejsce potrzebne na magazynowanie jak też koszty transportu.