Izipak Sp. z o.o. Sp.k.

Systemy pakowania i materiały opakowaniowe

 
Dane kontaktowe:
ul. Gdyńska 42
Polska, 80-209 Chwaszczyno

O firmie

IZIPAK SP. Z O.O. SP.K. Oferujemy kompletne systemy pakowania, dzięki którym ładunek dotrze na miejsce bezpiecznie zapakowany, należycie zabezpieczony i nieuszkodzony. Nasi konsultanci handlowi podpowiedzą najlepsze rozwiązanie dla każdego rodzaju ładunku i transportu.

Oferta produktowa IZIPAK to wiele artykułów związanych z szeroko pojmowaną dziedziną pakowania. Nasi Klienci mogą zaopatrzyć się u nas we wszystko, co potrzebne do sprawnego spakowania, zabezpieczenia i przetransportowania ładunku - niezależnie od tego, czy są to delikatne artykuły elektroniczne, puszki, cegły, części motoryzacyjne, deski, butelki.... i wiele innych. Taśmy do obwiązywania palet, folie, urządzenia i maszyny, oraz całe linie pakujące - to wszystko stanowi tylko część naszej oferty. Materiały uzupełniające wolne przestrzenie w kartonach, taśmy klejące, chrupki FLO-PAK do zabezpieczania wyjątkowo delikatnych ładunków, worki sztauerskie zabezpieczające ładunki w kontenerach czy wagonach - po co szukać, kiedy to wszystko znajdziesz w IZIPAK.

Nasza oferta – została skomponowana tak, aby dostarczyć Klientowi wszelkich materiałów i urządzeń, które są potrzebne do całościowego przygotowania, spakowania i zabezpieczenia ładunku Serdecznie zapraszamy.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Kategorie

  1. Maszyny » Maszyny pakujące