Jaspol PP-HU

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Jaspol PP-HU

ul. Miodowa 3
32-329 Bolesław-Krzykawka
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Przetwarzamy tworzywa sztuczne w szerokim asortymencie, w zależności od potrzeb klienta. Wachlarz usług naszej firmy obejmuje produkcję
detali metodą wtrysku, z materiałów własnych lub powierzonych, nadruki na detalach, produkcję szerokiego asortymentu wyrobów foliowych oraz handel hurtowy i detaliczny tworzywami.
Ponadto podejmujemy się również kompleksowych realizacji w zakresie projektowania i produkcji narzędzi (form wtryskowych).
Nasza oferta zawiera :
- Usługi na wtryskarkach :
Posiadamy zaawansowany technologicznie park maszynowy, który wykorzystujemy do realizacji zleceń w zależności od indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta, nasza oferta obejmuje również usługę z
powierzonych surowców i na powierzonych narzędziach.

- Detale wtryskowe :
Oferujemy wykonanie detali metodą wtrysku w szerokim asortymencie, zróżnicowanym stopniu trudności i bogatej gamie kolorów.

- Nadruki :
Wykonujemy nadruki na detalach ze wszystkich rodzajów tworzyw ( PA 6, PA 66, PE, PS, PP, ABS).

- Wyroby z folii :
Nasza oferta obejmuje: rękaw foliowy w rozmiarze od 50 mm do 1100mm, półrękaw, taśmę, kaptury foliowe w różnych rozmiarach, a także worki śmieciowe ( 25l - 200l).

- Produkcja folii :
Posiadamy fabrycznie nową linię LDPE o wysokich parametrach jakościowych, gwarantującą dokładność i powtarzalność, oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

- Formy wtryskowe:
Zajmujemy się kompleksowo; projektowaniem, wytwarzaniem form wtryskowych, a także świadczymy usługę produkcji na tych narzędziach wg życzenia Klienta.

Służymy osobistym doradztwem. Zapraszamy na naszą stronę WWW.

Kategorie

  1. Wyroby » Wyroby medyczne