Jonex Sp. z o.o. Sp. k.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Sikorskiego 22
Polska, 78-400 Szczecinek


Opis działalności

Firma JONEX działa na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych od przeszło 10 lat.

W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i umiejętności, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

Stale podnosimy jakość świadczonych usług i produkowanych wyrobów. Klient jest dla nas najważniejszy, rozpatrujemy jego potrzeby i specyfikę procesu produkcyjnego indywidualnie. Potrafimy elastycznie dostosować się do nowych trendów i technologii na rynku.

Dzięki rozległemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie przeprowadzić proces produkcyjny od fazy projektowania, przez wykonanie formy wtryskowej aż po wdrożenie i finalnie produkcję. W ciągu technologicznym posiadamy maszyny do ponownego przetwarzania i uszlachetniania (recycling) odpadów poprodukcyjnych tworzyw sztucznych. Zapewniamy kontrolę techniczną, kontrolę jakości procesu produkcyjnego i detali, oraz zapewniamy poufność prac nad projektami.
Dzięki własnemu zapleczu magazynowemu jesteśmy w stanie składować duże ilości gotowych detali.

Nasz dział logistyki umożliwi dostarczenie wyrobów gotowych w każde miejsce na Ziemi.

Nasze zaplecze techniczne:

* wtryskarki poziome i pionowe w szerokim zakresie parametrów roboczych
* młynki do tworzyw
* mieszalniki
* prasy mimośrodowe (mechaniczne i hydrauliczne)
* suszarnie

Dodatkowo informujemy, że jesteśmy w stanie przeprowadzić testy palności przetwarzanych surowców w naszym laboratorium. Firma przykłada olbrzymią wagę do ochrony środowiska, produkcja odbywa się w systemie bezodpadowym.